Kde se pobavit

Podzimní festival ZLounFest se nezadržitelně blíží

Reklama

Louny - Do startu největšího podzimního festivalu na severu Čech zbývá už zhruba jen měsíc.  Festival, jehož hlavní program se uskuteční uvnitř lounské sportovní haly, nabídne přibližně 15 kapel různých žánrů, takže na své by si měl přijít téměř každý.  

Mezi nejznámější účastníky prvního ročníku patří skupiny jako Charlie Straight, Mňága a Žďorp, Rybičky 48, Sto zvířat, České srdce nebo Portless – tuto formaci tvoří čtyři z pěti bývalých členů Support Lesbiens, včetně frontmana Kryštofa Michala.

V minulých týdnech bylo ohlášeno rozšíření festivalu o druhou scénu (tam zahrají především lounské kapely, ale třeba i  Prague Conspiracy a High Society z Prahy nebo slovenští pop-punkeři Fishing Strip) a program se rozrostl o pražskou partičku Wohnout. Další novinky však stále přibývají. Aktuální jsou dvě. Tou první je, že cena lístků v předprodeji klesla na 299 korun, což jistě velmi potěší všechny fanoušky a potenciální návštěvníky.

"Druhou novinkou je pak vyhlášení internetového hlasování fanoušků, z kterého vzejde jeden vítěz. Bude jím začínající kapela, která zaplní poslední volné místo v programu venkovní stage a dostane tak možnost zahrát si na jednom festivalu se špičkami české hudební scény, což je určitě skvělá příležitost pro nastartování vlastní úspěšné kariéry," uvedl za pořadatel Ondřej Ekrt. Podrobné podmínky a pravidla soutěže jsou k nalezení na oficiálních webových stránkách.


Ti, kteří mají rádi informace z první ruky, mohou navštívit již zmíněné oficiální internetové stránky www.zlounfest.cz nebo si festival najít na facebooku a twitteru. Tam se aktuality objevují prakticky každý den.


Lístky jsou k mání v prodejní síti Ticketpro - na internetu i na všech pobočkách. V předprodeji momentálně stojí, jak už bylo řečeno, 299 korun. Na místě budou k dostání za 420 korun. Kapacita festivalu je omezena, proto doporučujeme včasný nákup vstupenek.

PROGRAM

Óčko Stage:
14:00 – 14:50 Prague Conpiracy
15:25 – 16:15 Sto Zvířat
16:50 – 17:35 České srdce
18:05 – 18:55 Charlie Straight
19:35 – 20:25 Mňága a Žďorp
21:05 – 21:55 Portless
22:10 – OHŇOSTROJ
23:05 – 23:55 Wohnout
00:30 – 1:30 Rybičky 48

Venkovní Stage:
14:50 – 15:25 (kapelu doplníme)
16:15 – 16:50 High Society
17:35 – 18:05 Winday
18:55 – 19:35 Joe Purple
20:25 – 21:05 Last Station
22:10 – OHŇOSTROJ
22:25 – 23:05 Fishing Strip

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

 • 26. říjen 2016

  Litvínov - Při hlídkové činnosti si strážníci v pozdních večerních hodinách všimli muže na neosvětleném kole. Muž při spatření hlídky z kola sestoupil. Při bližším kontaktu bylo zjevné, že muž pil alkohol. Cyklista ale odmítl test na alkohol a strážníkům řekl, že popře, že by na kole jel.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.