Kde se pobavit

Tipy na víkend: Pivní slavnosti, vodní párty, uspávání draka

Reklama

Most - Už víte, jak strávíte víkend? Možná vám mohou pomoci naše tradiční a oblíbené tipy. Najdete mezi nimi zábavu pro pivaře, sportovce a samozřejmě pro děti.

Pivní slavnosti pod střechou

Dvoudenní pivní slavnosti se konají v pátek a v sobotu v prostorech klubu Voko v KD Meduza Most. V pátek se začíná v 16 hodin, celodenní sobotní program proběhne nejen uvnitř klubu Voko, ale již v dopoledních hodinách před KD Meduza, vystoupením Tanečního a fitness studia K. Hlaváčikové Most. Po oba dny se budou nabízet piva z 15 pivovarů. Vstup je zdarma.

Poslední dostihy v Mostě

Závěrečný dostihový den letošní dostihové sezóny čeká na návštěvníky v sobotu na moderním závodišti v Mostě. Jaké dostihy vás čekají? Kromě tradiční Českomoravské ceny - I. kategorie, 3letí a starší koně, 1400 m (v Mostě se poběží již popatnácté ), je tu i dostih druhé kategorie a také v jednom z překážkových dostihů se utkají velmi dobří koně. Areál závodiště se otevírá ve 12 hodin, dostihy začínají od půl druhé. Hlavní dostih se jede ve čtyři odpoledne.

Tvoření v botanické

Botanická zahrada v Teplicích pořádá v sobotu i v neděli mezi desátou a sedmnáctou hodinou Podzimní tvořivé dny. Rodiny s dětmi si zde z přírodních materiálů mohou vyrobit podzimní dekoraci.

Červený hrádek končí sezónu

Poslední letošní kulturní akci pořádá zámek Červený hrádek u Jirkova. V sobotu od 10 hodin dopoledne čeká na návštěvníky zajímavý program. Připraven je například Land-artový workshop, při kterém se rodiče s dětmi dozví zajímavosti z přírodního umění. Pro všechny přítomné jsou určeny bramborové hry i ochutnávka a prodej bramborových specialit. Od tří hodin zahraje k poslechu country kapela Album. Večer zpestří průvod pohádkovým lesem od rybníka ke Knížecí hrobce.

Den stromů v zooparku

Chomutovský zoopark v neděli oslaví Den stromů. Návštěvníci mohou v rámci akce vysadit sazenice kaštanovníku jedlého. Na programu je také soutěž s názvem Cesta lesního mužíka Dubínka nebo otevření nové expozice pand červených, ta bude přístupná od 13 hodin.

Holandský víkend v Lounech

Od pátku do sobotního večera se Louny promění v holandské město. Nejzajímavější program je přichystaný na sobotu. Mírové náměstí zaplní stánky s holandskou tématikou, přítomní budou moci ochutnat holandské sýry nebo se seznámit s hrou Sjoelen. Večer bude ve Stromovce hrát živá hudba.

Uloží Březenského draka

Březenský drak ulehne v neděli 20. října k zimnímu spánku. Při té příležitosti je v areálu Severočeských dolů v Březně u Chomutova připravený celodenní zábavný program. Akce s názvem Uspávání Březenského draka je zdarma a je určená především pro rodiny s dětmi.

Aquasvět je tu rok, bude vodní párty

Plavecký areál Aquasvět v Chomutově oslaví v sobotu první narozeniny. Na návštěvníky čeká celý den sleva 20 procent ze vstupného a ceny v soutěžích pro děti i dospělé. Provozovatel připravil i ukázky plaveckých kurzů. Večer čeká na plavce od 20 hodin vodní párty s hudbou.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.