22. února 2017 Svátek má Petr

Mostecko - Nevíte, co dělat o víkendu? Máme pro vás pár podzimních tipů na výlety do okolí Mostu.

Něco pro fanoušky

V sobotu od půl třetí odpoledne se fanoušci teplického fotbalu mohou přijít vyfotit s novou trofejí do obchodního centra Olympia. Na programu je setkání s fotbalisty FK Teplice, autogramiáda, soutěže a Footbag exhibice.

Šanson v Jazz Clubu

V teplickém Jazz Clubu vystoupí v sobotu od 20 hodin italský šansoniér Peppe Voltarelli. Na turné ho doprovází bubeník Paolo Baglioni a baskytarista Ivo Andriani.

Do Božáku přijede Hutka

Folkový hudebník, písničkář, spisovatel, fejetonista, signatář CHARTY 77 a emigrant. Všechny tyto přívlastky patří před jméno Jaroslava Hutky. Ten vystoupí v klubu Božák v neděli od 20 hodin.

Živé obrazy na zámku

Na závěr letošní prohlídkové sezóny zve zámek v Krásném Dvoře na Živé obrazy krásnodvorské v podání kadaňského divadelního spolku Navenek. Kostýmované prohlídky v zámeckých interiérech budou probíhat 27. a 28. října 2013.

Uvidí princeznu v komnatách

Libochovický zámek se se sezónou rozloučí divadelním představením Princezna se zlatou hvězdou na čele v komnatách zámku. Návštěvníci projdou místnosti zámecké instalace, kde na ně čekají pohádkkové postavy. Prohlídky se konají v sobotu od 18 hodin a v neděli od 12 hodin.

Plackování v zooparku

Nejchutnější placku se budou snažit připravit návštěvníci chomutovského zooparku v sobotu od 14 hodin ve Staré Vsi. Podzimní plackování se koná již podruhé. Nejlepší placičky budou odměněny.

Maškary ve Strupčicích

Na zábavu mysleli také ve Strupčicích, sobotní odpoledne tady bude ve znamení vydlabaných dýní a maškarního reje. Od 17:30 začíná v obci Halloweenská párty. Organizátoři rozdělili její průběh do dvou etap. Do osmi hodin se budou bavit děti, v půl deváté večer začíná zábava pro dospělé. Jestli tedy máte rádi trochu napětí, můžete do Strupčic vyrazit. Čekají na vás soutěže, strašidelná Cesta za Bludičkou (18:30) a táborák. Vstupné bylo stanoveno na pouhých 30 korun.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.