26. února 2017 Svátek má Dorota

Mostecko, Ústecký kraj - Už máte tip na strávení prvního listopadového víkendu? Mohou vám pomoci naše nápady. I když se veřejné nesou převážně v halloweenském duchu, najde se i zábava pro sportovce či tanečníky, hraje se také hezké divadlo.

Výstava o zradě

Výstavní síň U Kostela v Bílině zaplní výstava 1938 - Mnichovská zrada. Vernišáž se uskuteční 1. listopadu v 15 hodin. Na úvod zahraje Jiří Bidrman ze ZUŠ G. Waltera v Bílině.

Americká zpěvačka v Jazz Clubu

V teplickém Jazz Clubu vystoupí 1. listopadu Elisabeth Lohninger Quartet. Elisabeth vystudovala klasickou hudbu a jazz, v roce 1994 přestěhovala do New Yorku a od roku 2002 učí na prestižní New School Jazz Department v New Yorku. Mnoha cenami ověnčená americká zpěvačka Elisabeth Lohninger je provázena přívlastky jako emotivní, vzrušující, oslnivá, či inspirující. S pianistou Walterem Fischbacherem spolupracuje již více jak 15 let a kromě pravidelného vystupování v prestižních newyorských hudebních klubech a dalších místech východního pobřeží USA navštěvuje často i Evropu. Pro nynější třítýdenní turné po Česku, Slovensku a Maďarsku se Walter společně s Elisabeth obklopili opravdovou rytmickou elitou.

Badmintonový turnaj Raketománie

Všichni příznivci badmintonu mohou v sobotu 2. listopadu v deset hodin přijít na otevřený badmintonový turnaj určený pro neregistrované hráče a širokou veřejnost. Koná se v Tornádu v Mostě.

Pochod masek

Pochod halloweenských masek se uskuteční v Mostě na trase 1. náměstí, Moskevská, Rudolická, Kostelní (1. náměstí - děkanský kostel).  Sraz je v sobotu v 16 hodin na mosteckém 1. náměstí.

Drákulovy drinky v Cascade

Stylové halloweenské dekorace, go go tanečnice, animátoři v děsivých a filmových kostýmech, focení u fotostěny nebo v rakvi či Drákulův bar s kouřícími drinky. Tak bude v sobotu od 22 hodin vypadat Halloweenská party v mosteckém hotelu Cascade.

Pojďte se bát do zoo

Oslavit Halloween můžete také v chomutovském zooparku. Tam pro vás a vaše ratolesti připravili akci s názvem Strašidelná zoo. Užít si tajuplnou atmosféru a vyhrát zajímavé ceny můžete v sobotu v 16 hodin odpoledne. Čekají na vás soutěže o nejlepší halloweenskou masku a nejzdařilejší strašidlo z dýně, malování na obličej a lampiónový průvod. Vyvrcholením programu  bude speciální ohňová show. Dýně, lampióny a svíčky do zooparku nosit nemusíte, vše bude možné zakoupit přímo na Dětské zoo za velmi příznivé ceny. S sebou je nutné přinést pouze nožík a lžíci na dlabání.

Cesta do pravěku a zpátky

Chcete se svými ratolestmi do divadla? Potom doporučujeme představení Divadla rozmanitostí. Cesta do pravěku a zpátky (určitě znáte starý televizní film) začíná v sobotu v 16 hodin. Jenom krátce, o čem představení je: Parta kluků utíká proti proudu řeky a času do dob, kdy Zemi obývali tvorové, kteří dnes už neexistují. Jejich cesta, plná dobrodružství a zvratů, je prostě fantastická! Pro děti od 8 let.

Tanečníci se utkají na Klíši

Mistrovství světa v latinsko-amerických tancích kategorie Senior I a WDSF International Open Standard se koná v sobotu během celého dne v ústecké sportovní hale na Klíši. Českou část soutěží budou tvořit Mistrovství ČR Formací ve standardu a bude se konat finále Mistrovství ČR Showdance v latině a standardu, do kterého postoupí páry z páteční kvalifikace.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.