Kde se pobavit

Tip na víkend: Hvězdy v obchoďáku nebo jízda ve formuli?

Reklama

Most – Nechcete se o víkendu nudit doma? Máme několik zajímavých tipů na strávení soboty a neděle 9. a 10. listopadu. Můžete vyrazit za zábavou do nákupních center, na sportoviště a přinášíme také nápady na výlety do okolí.

Vyzkoušejte jízdu v závodním voze po světových okruzích

Nechcete trávit víkend venku za nestálého podzimního počasí? A víte, jak se cítí závodní jezdci? Můžete se vžít do jejich kůže v Top Gear simulátoru v mosteckém Centralu. Vyzkoušet tam všechny okruhy světa v různých vozech. Provozní doba je až do 29. ledna příštího roku vždy mezi devátou a dvacátou hodinou. Za jednu jízdu zaplatíte padesátikorunu.

Mistrovské utkání 1. ligy v hokeji

Hokejisté HC Most na svém ledě přivítají v sobotu 9. listopadu tým BK Mladá Boleslav. Přijďte podpořit svůj tým. Začíná se v 17.30 hodin.

Mistrovské utkání interligy házené žen

Nefandíte hokeji, ale máte rádi tým mosteckých Černých andělů? Mostecké házenářky DHK Baník Most na své palubovce přivítají v sobotu od 18 hodin tým DHK Zora Olomouc.

Posilovna o víkendu zadarmo

Nově otevřená posilovna Bulldog Gym v Mostě zve na „Víkend otevřených dveří“, vždy od 8.00 hod do 22.00 hod. Vstupné do tělocvičen bude po celou tuto dobu zdarma a cena masáží bude snížena o polovinu.

Pohádkové čtení ve Staré Vsi

Podívat se můžete v sobotu odpoledne od 14 hodin také do areálu chomutovského zooparku. Koná se tam Pohádkové čtení. Čte se z knihy Františka Nepila, Já, Baryk. Jde o odpoledne určené pro děti s rodiči či prarodiči plné zábavy, čtení, her, soutěží a výtvarné činnosti.

Hvězdná show

Hvězdná show s Agátou Prachařovou, Markem Ztraceným či královnami krásy Eliškou Bučkovou a Luckou Hadašovou se chystá v sobotu 9. listopadu od 15 hodin v teplické Olympii. Představovat se budou oblíbené značky a nové prodejny. Končí se v 18 hodin ohňostrojem.

Do Prahy na podzimní trhy

Do začátku vánočních trhů v Praze zbývá necelý měsíc, ale na Václavském náměstí můžete nakupovat už nyní. I během víkendu tam budou v desítkách stánků k prodeji drobné dárky i vánoční zboží. Trhy budou do 18. listopadu.

Jazzové dny za hranicemi

Za kulturou můžete o víkendu vyrazit také do saských Drážďan. Kdo má rád jazzovou muziku, přijde si tam na své. Během víkendu se tam konají koncerty na různých místech v Drážďanech a v Míšni v rámci festivalu Jazztage. Více informací na tomto odkazu.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Na litvínovské strážníky se obrací také obyvatelé Litvínova, kteří si nevědí rady ve svízelných životních situacích. Během jediného víkendu strážníci nejprve pomáhali zastavit tekoucí vodu při poruše rozvodů vody v ulici Větrná a kontaktovat havarijní službu.

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Obsluha kamerového systému litvínovských strážníků si v odpoledních hodinách všimla zaparkovaného vozidla, ve kterém seděl řidič. O muži mají strážníci povědomost, že má zákaz řízení. Informuje o tom velitel Městské policie v Litvínově Zdeněk Urban.

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.