24. února 2017 Svátek má Matěj

Most/Teplice - Mladá zpěvačka Eva Matějovská si splnila svůj sen. Vystoupila na společenské akci v Krušnohorském divadle v Teplicích, kde se v programu večera objeví také její idoly z hudebního světa Monika Absolonová a Petr Kolář. 

Evin management přišel s myšlenkou, jestli by Eva zvládla zazpívat tolik oblíbenou, přesto pěvecky náročnou písničku "Den, kdy se vrátí láska k nám", duet ze seriálu Pojišťovna štěstí, kterou proslavil prrávě Petr Kolář s Leonou Machálkovou. Eva celý měsíc trénovala písničku doma a pracovala na ní i se svojí pražskou učitelkou zpěvu. Ze strany managementu Petra Koláře nakonec přišla férová nabídka - Eva si duet zazpívá s Petrem na zkoušce před představením, a, v případě, že Petr uzná kvalitu Evina zpěvu, zazní duet i během večera před publikem. O tom, že všechno pro mladou Evu dobře dopadlo, se můžete přesvědčit ve videozáznamu z představení.

Pokud se vám Eva líbí, můžete jí poslat hlas do soutěže Český slavík. SMS ve tvaru SLAVICE 9 MATEJOVSKA EVA na číslo 900 06 06. Více pak na stránkách www.evamatejovska.com

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.