Kde se pobavit

Pětice tipů na víkend: Uvidíte první sníh a zasmějete se v Ponorce

Reklama

Most – Zůstanete o víkendu zalezlí pod peřinou, nebo se chystáte na vzduch? Přinášíme pětici tipů, kde hlavně v sobotu strávit na Mostecku volný čas.

Star of Rail: podzimní snowboarding a freeskiing na sněhu

Přijeďte se zúčastnit nebo zafandit závodníkům ve freeskiingu a snowboardingu! !Navezeme hromadu sněhu, postavíme překážky a závodníci budou předvádět skvělé triky! Na všechny čeká spousta zábavy a závodníci se "poperou" o prizemoney a hodnotné ceny. Bude na co koukat, tak neváhejte a přijeďte na Klíny!“ Zvou organizátoři. Akce se koná v sobotu 23. listopadu od 10 hodin.

Litvínovská Triola

Litvínovský klub Ponorka hostí v sobotu od 19 hodin tak trochu jinou akci, Litvínovskou Triolu. O co jde? Ponořit se můžete do vod poezie, své básnické střevo můžete porovnat se stejně postiženými kolegy. Chybět nebude bazar zbytečností a od 21 hodin koncert kapely Padlá pádla. Básníci z ulice, poezie volá! Vstupné 40 Kč.

 

Krušnohorské Dradilo

Devátý ročník nesoutěžní přehlídky dětských divadelních souborů s názvem Krušnohorské Dradilo se koná od pátku do neděle v litvínovské ZUŠ. Pořádá ji tamní dramatický obor ve spolupráci s Divadelní společností Škrpál.  Veřejná večerní představení se konají v pátek od 19 hodin  ( D. S. Škrpál – „OTYLKA“, vstupné 40 Kč) a v sobotu od 18 hodin (Divadlo rozmanitostí Most -  „Dášenka, čili život štěněte“, vstupné 20 Kč).

 

Poslední šance na nákup

Severočeské farmářské trhy se naposledy v tomto roce konají před mosteckým kulturním domem Repre. Navštívit je můžete v sobotu 23. listopadu mezi osmou a dvanáctou hodinou.

 

Mostecký vánoční cirkus

Vánoční cikrus bude k vidění o víkendu v v Mostě v budově Soukromé střední školy diplomacie a veřejné správy.  Představení se koná 23.listopadu od 15:00 hodin. V programu se lidem představí artisté, akrobaté ve vzduchu i při zemi, klauni, vynikající žongléři, kouzelníci i malá cvičená zvířátka. Speciálním překvapením pro diváky bude také letos vystoupení, které účinkovalo přímo v Las Vegas. Jedná se o opravdu pestrou přehlídku mladých cirkusových umělců. Z výtěžku ze vstupného budou pokryty režijní náklady a část poputuje na konto nemocného koně Kida, který se potýká s nepřízní osudu a jeho ošetřovatelé pro něj založili sbírku na jeho zotavení.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 25. říjen 2016

  Janov - Do ústavu sociální péče v Janově vyjela jednotka profesionálních hasičů z Litvínova. Důvodem byla technická pomoc u jednoho z tamních klientů. Třicetiletý tamní chovanec si totiž včera nasadil prstýnek a přes noc mu nebezpečně otekl prst. 

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Strážníci Městské policie v Litvínově Jan Strouhal a Václav Sinkule se v pondělí dopoledne zásadně podíleli na záchraně lidského životy, když dorazili spolu se státními policisty na místo nehody po asi třiceti vteřinách a k rychlé resuscitaci řidiče, kterého za jízdy postihl srdeční kolaps. Strážníci použili přístroj automatický extrení defibrilátor AED. Díky němi u řidiče obnovili základní životní funkce a zachránili mu tím život.

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Krátce před půlnocí zastihla hlídka litvínovských strážníků na ulici nezletilého chlapce. Ten strážníkům řekl, že se doma díval na horory, a teď se sám bojí. Matka byla ještě v práci, a tak se rozhodl, že půjde za ní. Strážníci chlapce naložili a převezli ho k prodejně, kde byla jeho matka zaměstnána.

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.