Kde se pobavit

Most hostí festival. Ve středu se promítá na divadlo

Reklama

Most – Mostecké městské divadlo pořádá další ročník festivalu Young for Young. Již potřetí hostí Most mladá divadla z celé republiky, která budou vystupovat až do soboty. Vrcholem bude sobotní vystoupení legendární Laterny Magiky. Jaký je program na středu?

10.00 hod. Komorní scéna MDM, KONZERVATOŘ PRAHA / DIVADLO NA REJDIŠTI -LOUČENÍ SE SVOBODOU

Světoznámá britská tragikomedie o slastech a strastech mladých lidí, kteří se loučí se svobodou. Hrají studenti 6. ročníku: Karolína Krejčová, Alena Mudrová, Sára Friedlaenderová, Michaela Váňová, Robert Hájek, Michael Vykus, Jakub Štěpán, Michal Šášinka ad. Délka představení je 150 minut / Vstupné: 60 Kč

10.00 hod. - POHÁDKOVÉ MĚSTO - DIVADLO ROZMANITOSTÍ

Objevná fantastická cesta malého kluka Petra, který zjišťuje, že jeho město skrývá veliké tajemství, na které už se dávno zapomnělo. Hrají: Tereza Karásková, Vít Levinský, Jitka Raková, Petr Rak, Adam Šmejkal. Pro děti od 6 let / Délka představení je 50 minut / Vstupné: 40 Kč

14.00 hod. - POHÁDKOVÉ MĚSTO - DIVADLO ROZMANITOSTÍ

Vstupné: 60 Kč včetně Loutkářské dílny!

15.00 hod. - LOUTKÁŘSKÁ DÍLNA JITKY A VLASTY - DIVADLO ROZMANITOSTÍ

Malá herna

15.30 hod. - SITE SPECIFIK - JOJ MAMA ROMA - DIVADLO V CHANOVĚ

HAPPENING činohry a Divadla rozmanitostí MDM / jízdné: 20 Kč

16.30 hod. - SPGŠ MOST - ŽIVÉ OBRAZY, LAND ART

před budovou + ve foyer MDM

17.00 hod. - SLAVNOSTNÍ ODHALENÍ 3D MALBY KATEDRY VÝTVARNÉ KULTURY PF UJEP ÚSTÍ N/L /

Unikátní 3D malba poprvé v Ústeckém kraji! Je to ještě realita nebo iluze? - před budovou MDM

17.30 hod. - VERNISÁŽ VÝSTAVY STUDENTŮ VÝTVARNÝCH ŠKOL - BOOBS II - I. foyer MDM

Cílem studentů je upozornit na ženské poprsí jako marketingovou zbraň, silikonové implantáty jako ničitele originality každé ženy a na dokonalost přirozené ženské krásy.

17.45 hod. - VERNISÁŽ SPGŠ MOST - SVĚTLO A ZVUK - KRESBA, MALBA, OBJEKTY - II. foyer MDM

Prostorové objekty, fotografie, grafické techniky, kresba, malba, koláže. Inspirace vychází z pocitů člověka, ze světla v nás i mimo nás, ze zvuků lidského těla, z hudby i z přírody.

18.00 hod. - KONCERT KAPELY ZDARR

foyer MDM

19.00 hod. - SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ - členové činohry a Divadla rozmanitostí MDM

19.10 hod. - PROKLETÍ RODU BASKERVILLŮ aneb POZOR, ZLÝ PES! - MĚSTSKÉ DIVADLO V MOSTĚ - Velká scéna MDM

Hororově detektivní komedie, ve které vám představíme nejslavnější případ Sherlocka Holmese ve zcela novém světle. Hrají: Radim Madeja, Jiří Kraus, Lukáš Rous nebo Aleš Petráš, Vít Herzina, Stanislav Oubram, Miroslav Večerka, Karolína Herzinová, Marcel Rošetzký. Délka představení je 150 minut / Pozor festivalové stupné: 100 Kč, studenti: 50 Kč

21.30 hod. - VIDEOMAPPING NA BUDOVĚ MDM - FUD UJEP Ústí n/L - 1. náměstí

Times Square Most. Autoři: Studenti ateliéru Time-based media Fakulty umění a designu UJEP v Ústí nad Labem. Videomapping pro Městské divadlo v Mostě je připraven speciálně k příležitosti festivalu! Jedinečná projekce v rámci celého Ústeckého kraje! Audiovizuální performance vychází z architektonických forem divadelní budovy a je založena na dynamickém rytmu světelných a zvukových vln. Supervize: Pavel Mrkus a Daniel Hanzlík. Délka performance je cca 20minut / ZDARMA

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

 • 22. říjen 2016

  Litvínovsko - Hned dvakrát zaměstnal během pár hodin litvínovské strážníky a především pak záchranáře devětadvacetiletý muž z Litvínova. Po skoku z okna svého bytu ve druhém patře skončil v těžkém zranění na traumatologii ústecké nemocnice. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. 

 • 22. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Vzlet vrtulníku letecké záchranné služby nesoucí název "Barča" si v sobotu vyžádala srdeční slabost, která postihla muže z Horního Jiřetína. Ten zkolaboval ve svém domě a na místo vedle sanitky byl nakonec povolán i vrtulník. Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.