20. února 2017 Svátek má Oldřich

Duchcov - Autorský hudební recitál významného českého textaře, básníka, žurnalisty a producenta. Jedno z nejžádanějších hudebních představení loňského roku. Takový je hudební recitál Michala Horáčka, na který se můžete přijít podívat do Duchcova.

Michal Horáček. Zdroj: KC Duchcov

Muž, který uspěl v mnoha oblastech veřejného života, se osobně představí v hudebním pořadu s vyprávěním o své tvorbě v duchcovském kině Lípa v pondělí 17. února od 19 hodin.

Michal Horáček představí spolupráci s Petrem Hapkou, úspěšný recitál Kudykam a autorský projekt Český kalendář. Představení spoluvytváří zpěvačka Lenka Nová, která zpívala v Lauře a jejích tygrech, účinkuje ve všech Horáčkových projektech a má velmi úspěšnou sólovou kariéru. Spolupracuje také snad nejlepší interpret písně Rozeznávám František Segrado a benjamínek, nikoli však zpěvem, Ondra Ruml.

Během devadesátiminutového pořadu spojí Michal Horáček improvizované úvahy o nadčasových i právě aktuálních tématech s písněmi, interpretovanými třemi vynikajícími šansoniéry v doprovodu orchestru Mateje Benka. Každé představení je originálem, nabízí jiné písně a jiná zamyšlení . Všichni účastníci jsou po celou dobu na jevišti v improvizovaném posezení u vína, průvodní slova probíhají formou předscén.


Předprodej vstupenek:

Kulturní centrum, Masarykova 9, Duchcov: pondělí a středa od 10.00 do 16.00 hod, úterý, čtvrtek a pátek od 10.00 do 13.00 hod.

Městské informační centrum, Masarykova 71/7, Duchcov: pondělí až pátek od 8.30 do 16.30 hodin.

tel: 417 822 921, 417 835 621, 417 822 922,www.kcduchcov.cz, e-mail: kcduchcov@seznam.cz

Vstupné: předprodej 150 Kč; na místě 180 Kč

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.