22. února 2017 Svátek má Petr

Mostecko – Jak strávit první květnový víkend? Máme pro vás tipy na převážně sportovní akce. Zvlášť výlet na hipodrom lze pojmout třeba jako piknikové odpoledne. Pokud nebudou rachotit hromy blesky.

Oba víkendové dny se na Hipodromu v Mostě konají druhé parkurové závody letošní sezony. Oba dva dny se začíná od 8.30 hodin. Připraveno je celkem dvanáct jednotlivých skokových soutěží. Kdo se těší na dostihy, musí si ještě týden počkat. Areál hipodromu je přizpůsobený i pro rodiny. Nachází se v něm pikniková zóna.

Obdivujte nejdelší autodráhu

Fanoušci autodráhy se určitě zajdou podívat na Krušnohorský pohár. Závody modelů pořádá Středisko volného času v Mostě. Krušnohorský pohár se koná v sobotu od 8.00 hodin. Jede se na nejdelším okruhu v EU dlouhém 54 metrů na šesti drahách v SVČ Most v Albrechtické ulici. Vstup je zdarma.

Fotbálek s Řepkou

A zajímavý bude tento týden i fotbal. Jak se povede týmu, v němž začíná trénovat i slavný bouřlivák Tomáš Řepka? Fotbalisté FK Baník Most stále hrají o udržení ve Fotbalové národní lize. V minulém zápase mostečtí fotbalisté prohráli na hřišti Olomouce a jsou v současné době na 14. místě tabulky. Potřebují tak v sobotu minimálně bodovat, aby se udrželi ve hře o ligovou záchranu. Soupeřem jim bude ovšem velmi kvalitní tým Bohemians 1905, který bojuje o postup do Gambrinus. Utkání začíná v sobotu od 16.30 hodin na Stadionu Josefa Masopusta v Mostě.

Jarní trhy v Drážďanech

A ještě jeden nesportovní tip: Až do 20. května se každý den konají jarní trhy na drážďanském náměstí Altmarkt. Navštívit je můžete vždy od 10 do 19 hodin.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.