Kde se pobavit

To je bomba: V Mostě můžete vidět Chicago

Reklama

Most - Jedna z největších muzikálových událostí všech dob, jejíž inscenace získaly více než 50 mezinárodních cen, se chystá 20. května do Mostu. Muzikál Chicago. Písně, které v muzikálu zazní, se staly nezapomenutelnými evergreeny.

Dvě krásné a po slávě a úspěchu toužící vražednice Velma Kellyová a Roxie Hartová spolu za pomoci právníka Billy Flynna bojují o prestiž i titulní stránky novin, které jsou klíčem ke svobodě i úspěchu. V režii Stanislava Moši uvádí Divadlo pod Palmovkou Praha.


Chicago: 20. 5. 2013 v 19.00 hod.
Vstupné: 480, 450, 420 a 390 Kč; Rezerv.: 476 446 640- 1, 777 313 298;
email: propagace@divadlo-most.cz; www.divadlo-most.cz  


 

Osoby a obsazení:

VELMA KELLYOVÁ  Petra Jungmanová j.h.
ROXIE HARTOVÁ  Petra Doležalová j.h. nebo Martina Sikorová j.h.
BILLY FLYNN  Radek Valenta  nebo Radek Zima
AMOS HART  Jan Teplý j.h. nebo Radek Zima
MÁMA MORTONOVÁ  Hana Seidlová
KONFERENCIÉR  Ivan Jiřík nebo Dušan Sitek
MARY SUNSHINEOVÁ, novinářka  Dita Hořínková j.h.
FRED CASELY, milenec Roxie,
MARTIN HARRISON, náměstek prokurátora,
AARON, advokát Hunyakové
 Jan Konečný


 
SERŽANT FOGARTY, HARRY, manžel Kitty,
SOUDNÍ ÚŘEDNÍK
 Ondřej Kavan

 
LIZ, SPROSTÁ KITTY Zuzana Čapková j.h.
ANNIE Adéla Petřeková  nebo Veronika Vyoralová j.h.
JUNE Jitka Jirsová j.h.
HUNYAKOVÁ Eliška Machačová j.h.
MONA Lucie Chlumská j.h./ Petra Doležalová j.h.
REPORTÉŘI, POROTCI, KREJČÍ, LÉKAŘ, STRÁŽNÍCI Jan Čížek j.h., Laco Hudec j.h. Daniel Macháček j.h. Peter Veslár j.h. Alexej Sadirov
ZŘÍZENCI Aleš Alinče a Jiří Maleňák
KLAVÍRISTA Viktor Kracik j.h.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Na litvínovské strážníky se obrací také obyvatelé Litvínova, kteří si nevědí rady ve svízelných životních situacích. Během jediného víkendu strážníci nejprve pomáhali zastavit tekoucí vodu při poruše rozvodů vody v ulici Větrná a kontaktovat havarijní službu.

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Obsluha kamerového systému litvínovských strážníků si v odpoledních hodinách všimla zaparkovaného vozidla, ve kterém seděl řidič. O muži mají strážníci povědomost, že má zákaz řízení. Informuje o tom velitel Městské policie v Litvínově Zdeněk Urban.

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.