25. února 2017 Svátek má Liliana

Václav NeckářBílina - V sobotu 13. července 2013 se v bílinském letním amfiteátru na Kyselce uskuteční koncert, který pořádají bílinští B10 u příležitosti 1020. výročí města Bíliny, resp. od první zmínky o svém názvu zanešeném v Kosmově kronice. Hlavní hvězda koncertu? Václav Neckář!

Koncert začne v 17 hodin a postupně se představí bílinští Jan Chrastina a Marek Peschl, Bára Kubešová, mladá  nadějná bílinská zpěvačka, rocková kapela zformovaná na teplickém gymnáziu Horny Evils a na závěr Václav Neckář se skupinou Bacily.

„Jako hlavní hvězdu večera jsme oslovili Václava Neckáře, který přestože není z Bíliny, má k našemu městu velice blízko. Žije zde totiž část jeho rodiny. Dále jsme se snažili oslovit kapely a sólové interprety z našeho města, aby si veřejnost měla šanci povšimnout, kdo všechno tady v okolí žije a angažuje se na kulturní scéně. O záštitu jsme požádali bílinskou zastupitelku Magdalenu Závodskou a také krajského zastupitele Jiřího Řeháka, který zde v Bílině prožil převážnou část svého života a navíc je historikem, který má o historii našeho města výborné znalosti. Očekáváme, že přítomným sdělí něco zajímavého z dějin Bíliny," říká o organizaci akce Lenka Hanousková, zástupce bílinských B10.


 

Vstupenky v předprodejní hodnotě 220 Kč jsou již nyní k dispozici na vybraných místech v Bílině, Mostě, Lounech, Litvínově a Duchcově, a také na některých obecních úřadech, v obcích, které jsou členy svazu obcí INTEGRO. Vstupenky na místě budou o 50 Kč dražší. Zvýhodněné vstupenky budou také k dostání přes některé odborové organizace místních společností.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.