Kde se pobavit

Jiný den dětí? Třeba s koňmi ve Svinčicích

Reklama

Svinčice - Svůj svátek oslaví letos mostecké děti parádní jízdou ve Svinčicích. Druhý červnový den se ponese ve znamení her, tancování, dobrot, atrakcí, koňského a sokolnického představení. Dětský den odstartuje v 10.00 hodin. Vstupné je 1 PET víčko.

 

Kromě programu na podiu se mohou děti těšit na další atrakce. Každý z účastníků se může zapojit do soutěží a díky facepaintingu se děti budou moci v mžiku proměnit třeba ve své oblíbené zvířátko. Nabrat sílu bude možné v některém ze stánků s občerstvením.

Program:

10,00 Přivítání dětí draky Žofkou a Ludvou + disco / pódium /
10,20 Soutěžení, atrakce, jízda na ponících, + písničky DVD / pódium /
11,00 1. sokolník / pódium / + 1. Koňské představení / jízdárna /
11,20 Za brankou je drak 1 / pódium /
11,35 Řazení průvodu drak Ludva, písnička z Popelky / pódium /
11,50 Průvod děts. masek a koní s kočárem Popelka a princ / zastávka /
12,15 Tanec na plese a 1. vyhlášení dětských tanečníků plesu / pódium /
12,30 Vyhlášení pokračování soutěží + disco / pódium /
12,45 1. Boj Bajaji s princem, s Goranem a s drakem - / zastávka /
13,00 Tanec na oslavu výhry prince Bajaji, písničky z Bajaji / pódium /
13,30 Za brankou je drak 2 / pódium /
13,45 2. sokolník / pódium / + uvnitř 2. Koňské překvapení / jízdárna /
14,00 Hejtman pozdraví děti / pódium /
14,05 Za brankou je drak 3 / pódium /
14,25 Výuka písničky a tance Lenka / pódium /
14,40 2. Boj Bajaji s princem, s Goranem a s drakem - / zastávka /
14,55 Tanec na oslavu vítězství prince Bajaji / pódium /
15,10 Za brankou je drak 4 / pódium /
15,30 3. sokolník / pódium / + uvnitř 3. Koňské překvapení / jízdárna /
15,50 2. Řazení průvodu / pódium /
16,05 Průvod dětských masek a koní s kočárem Popelka a princ / zastávka /
16,25 Tanec na plese a 2. vyhlášení dětských tanečníků / pódium /
16,45-17,00 Zakončení dětského dne / pódium /

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.