Kde se pobavit

Mostecký deník oslaví dvacáté kulatiny i golfem

Reklama

Most - Mostecký deník v letošním roce slaví jubilejních 20 let své existence na mediálním trhu. Redakce Deníku se tak rozhodla, že kulaté narozeniny oslaví společně se svými čtenáři. Zpravodajský server e-mostecko.cz je mediálním partnerem akce.

"Narozeninové" oslavy Deníku se uskuteční příští sobotu 22. června 2013 od 13 hodin v areálu I. Golfového Clubu v Mostě.

Redakce si připravila i několik překvapení. Zájemci o tisk a noviny si tak budou mít možnost prohlédnout si, jak vypadal Mostecký deník, tehdy ještě Deník Mostecka v roce 1993. Návštěvníci budou moci diskutovat se šéfredaktorem ai redaktory o tom, jak se noviny tvoří.

"A abychom oslavu pojali skutečně narozeninově, máme pro Vás připraveno občerstvení a to ochutnávku skvělé pizzy z pizzerie ARCHA Most, ochutnávku vín z Českého vinařství Chrámce, nealkoholické nápoje z Hypermarketu Tesco Most. Pro děti máme připravený skákací hrad a malířskou soutěž o nejhezčí obrázek malovaný na asfalt. Kreslíři nejhezčích obrázků budou odměněni," řekla serveru e-mostecko.cz inzertní poradkyně Mosteckého deníku Olga Markuzziová.

Všichni čtenáři, v jakémkoliv věku, si tento den budou moci na golfovém hřišti zdarma vyzkoušet golf. I. Golfový Club v Mostě  zajistil trenéra, který poradí jak dospělým, tak také dětem, jak golf správně hrát. Pro děti je zajištěn SNAG Golf, výukový systém určený pro nejmenší golfisty od 4 do 6 let.

Pro dotvoření správné narozeninové atmosféry zahraje kapela BOURBON ACOUSTIC– akustické trio z Mostu.

A to ještě není všechno. Všichni naši čtenáři, kteří na tuto oslavu dorazí, budou soutěžit o výhru ve formě poukázky na odběr výborné kávy z Lagarto Café v OC Centrál Most, poukázky k odběru skvělého piva z místního pivovaru Mostecký Kahan, krásný dárek z prodejny La Provence v Mostě, ul. Obránců Míru 2945 a o úžasnou cenu ve formě poukázky na 10 lekcí jízdy na koni v Selském dvoře v Braňanech v hodnotě 2500 korun.

"Celý červen až do 21. června 2013 proto čtěte a bedlivě sledujte náš Mostecký deníkC, kde Vás na tuto akci budeme zvát a hlavně budeme zveřejňovat kupony k odběru občerstvení, ochutnávky, kupony do slosování, atd., které můžete na naší akci proměnit nebo se díky nim můžete stát výhercem jedné z cen," podotkla Olga Markuzziová.

A ještě upozornění redaktorů - na oslavu zvolte raději sportovní obuv!

 

Deník děkuje všem svým sponzorům:

I. Golf Club Most

Archa – Most s.r.o.

České vinařství Chrámce s.r.o.

Pivovar Mostecký Kahan

Hypermarket Tesco, Rudolická 1706 Most

LAGARTO CAFE

Prodejna La Provence Most

Firma DĚTI NA HRAD Pavel Sajbot

Selský dvůr Braňany

Kapela Bourbon Acoustic

Mediální partner: e-mostecko.cz

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.