Kde se pobavit

Na letišti v Mostě se koná sraz majitelů Porsche

Reklama

Most - Máte rádi krásná, rychlá, moderní i stará auta? Pak si od pátku do neděle přijdete na své na mosteckém letišti. Litvínovští nadšenci tam uspořádají 2. ročník Porsche srazu na severu Čech, v Litvínově a Mostě.

"Netradičně bylo jako centrum celého srazu zvoleno Letište v Mostě, které nabízí dostatek prostoru, jak na parkování, tak i na případné ubytování ve vlastních stanech, či místní ubytovně," vysvětlují na stránkách klubu Porsche organizátoři Miloslav Horák a František Aul. Přinášíme podrobný program srazu.

21. 6 .2013 - Pátek

v odpoledních hodinách od cca 15. hod. příjezd a sraz vzdálenějších účastníků, možnost ubytování na místním letišti (je zde cca kapacita 50 lůžek ve dvou, čtyř a šestilůžkových pokojích), cena je domluvena na 155,-- Kč za osobu se snídaní. Případně je povoleno od ředitele letiště stanovat (vlastní stan) v přilehlém (bezpečném) místě s krásným výhledem na přistávací plochu. Místo pro stan je samozřejmě zdarma. Kdo by chtěl zajistit jiné ubytovaní, více info F. Aul tel. 606 261 606

Večer posezení v místní klubovně nebo v restauraci přímo na letišti. Za pěkného počasí na příjemné verandě.

22. 6. 2013 - sobota

08.00 hod. snídaně

09.00 - 10. 00 hod zápis účastníků a focení. Zápisné (200,-- Kč za jedno auto) co vybereme, tak večer propijem !!!

10.20 - Odjezd z letiště do okolí Mostu a Litvínova

11.30 - 12.30 - ZAMLUVENÉ JÍZDY NA MOSTECKÉM AUTODROMU!

13.00 - Odjezd na Oběd a spanilá jízda (chystáme opět projížďku fantastickým Krušno-Horským automobilovým okruhem). Káva a zákusek bude v přilehlém sousedním německém městečku Seifen (vemte si pár €uro).

16.00 - Příjezd zpět na Letiště

18.30 Společná večeře, letištní restaurace bude zamluvena pouze pro nás, (podle počasí : venkovní grilování a pozor máme domluvenou živou HUDBU k poslechu i k tanci !!!) takže horečka sobotní noci může skvěle začít!

Heslo večera: Antibiotika proti viróze nezabírají !!!

23. 6. 2013 neděle

09.00 hod. snídaně

10.00 hod. společná prohlídka celého letiště s průvodcem včetně hangárů které čítají mnoho zajímavého. (možnost zajištění vyhlídkových letů - krásná záležitost (klidně společně) seskoky z letadla, tandemové seskoky atd.)

během odpoledne rozloučení a odjezd účáastníků Porsche srazu.

Po celou dobu Porsche srazu budou všichni účastníci mít své miláčky na přílehlém vyhrazeném parkovišti (kde jsou auta pod stálou kontrolou).

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 23. říjen 2016

  Lahošť - Měsíce komplikací v automobilové dopravě i při cestování autobusy mezi Duchcovem a Teplicemi skončily. Lahošť je znovu průjezdná!

 • 23. říjen 2016

  Litvínov - Podezřele kličkující pomalu jedoucí vozidlo na janovském sídlišti neuniklo pozornosti obsluhy kamerového systému litvínovských strážníků. Na místo proto vyjela hlídka, která slovenskou osádku automobilu zastavila. Řidič strážníkům řekl, že na auto nasadil prázdnou rezervu a jel prý zrovna k čerpací stanici pneumatiku nafouknout.

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Sport

 • 23. říjen 2016

  Zlín/Litvínov - Hokejisté Litvínova si v neděli v podvečer ze Zlína odvezli po neúspěšném utkání čtyři branky. Verva totiž na ledě soupeřů prohrála s týmem PSG Zlín 1:4.

 • 23. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most doma podlehli Metzingenu 25:29. V odvetě druhého kola Poháru EHF podlehly 25:29 (9:15).

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.