Kde se pobavit

Na mosteckém Hipodromu se pojede sedm dostihových závodů

Reklama

Most - Českomoravská cena Ústeckého kraje podzimního dostihového závodu se uskuteční v sobotu 17.října v areálu mosteckého Hipodromu, kdy je na programu celkem sedm dostihů. První závod se jede od 13.30 hodin. Oficiální zahájení dostihového odpoledne je naplánováno na třináctou hodinu.

 

"Kyvadlovou dopravu na mostecký Hipodrom pro návštěvníky zajišťuje v sobotu v čase zhruba od 12.30 do 17.30 hodin DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a to zdarma," uvedl to Jiří Holý z mosteckého dopravního podniku s tím, že trasa autobusů kyvadlové dopravy povede od Prioru - 1. náměstí - Čs. mládeže - Dopravní podnik - Hipodrom a po stejné trase zpět. Autobusy budou označeny nápisem HIPODROM, cestující budou na této lince přepravování ZDARMA.

 

Program dostihového dne 17.10.2015 - Českomoravská cena Ústeckého kraje

12.30 Zahájení autobusové kyvadlové přepravy pro diváky

13.00 Oficiální zahájení dostihového odpoledne

13.00 Otevření prostor dostihového klubu

13.30 Start prvního dostihu, celkem sedm dostihů

13.30 Zahájení provozu dětského centra

14.00 Příprava jízdy na koních pro veřejnost

DOSTIHOVÉ ZÁVODY:

13.30 hodin: Cena Vinařství Třebívlice
Handicap V. kategorie na 1 600 m

14.00 hodin: Cena Hospodářské komory ČR
Rovina III. kategorie na 1 600 m

14.30 hodin:  Cena OFFICE DEPOT
Handicap IV. kategorie na 2 000 m

15.00 hodin: Cena Kooperativa pojišťovny
Rovina II. kategorie na 2 000 m

15.30 hodin: Českomoravská cena Ústeckého kraje
Rovina I. kategorie na 1 400 m

16.00 hodin:  Cena společnosti Českomoravský beton
Handicap III. kategorie na 1 400 m

16.30 hodin: Cena HIPODROMU MOST
Steeplechase IV. kategorie na 3 800 m

 

17.00 Závěr dostihového odpoledne

17.30 Ukončení autobusové kyvadlové přepravy

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

 • 22. říjen 2016

  Litvínovsko - Hned dvakrát zaměstnal během pár hodin litvínovské strážníky a především pak záchranáře devětadvacetiletý muž z Litvínova. Po skoku z okna svého bytu ve druhém patře skončil v těžkém zranění na traumatologii ústecké nemocnice. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. 

 • 22. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Vzlet vrtulníku letecké záchranné služby nesoucí název "Barča" si v sobotu vyžádala srdeční slabost, která postihla muže z Horního Jiřetína. Ten zkolaboval ve svém domě a na místo vedle sanitky byl nakonec povolán i vrtulník. Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.