Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Čtvrtek 27. duben 2017
Svátek má Jaroslav
Archivováno

Most – Už od pátku se můžete na Mostecku skvěle bavit. Polovinu září si organizátoři vybrali pro pořádání hned několika zajímavých akcí. Chcete se podívat na Olympic, zpěvačku Marcelu Březinovou, Věru Špinarovou, Marcelu Holanovou, Marka Ztraceného či Kamila Střihavku? Tak čtěte dál, kde je najdete.

Den horníků na hipodromu

Horníci oslaví svůj den na mosteckém hipodromu. Program na koňském závodišti začíná už od druhé hodiny odpolední. Připravena je zábava pro děti i dospělé. Hlavní hostem vystupujícím od 21. hodiny budou slavní Olympici. Vstup je určen pro zaměstnance těžebních společností a jejich rodinné příslušníky. PROGRAM ZDE.

Mostečané se budou bavit u dvou podií u kostela

Mostecké slavnosti budou o víkendu největší akcí pro širokou veřejnost na Mostecku. Konají se 14. září u děkanského kostela, půjde k nim průvod z centra města. Průvod vyrazí v 11 hodin z 1. náměstí a projde centrem města ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie v Mostě. Tam bude v 11.45 hodin Mostecká slavnost 2013 slavnostně zahájena. Vystupují kapely jako Charlie Straight či zpěvačka Věra Špinarová. PROGRAM ZDE.

Pouť ve Vtelně

Tradiční Vtelenská pouť se uskuteční v sobotu 14. září od 10 hodin v areálu bývalé mateřské školy v Mostecké ulici ve Vtelně. Kromě hudebních a tanečních vystoupení se děti mohou těšit na Dádinu výtvarnou dílnu, malování na obličej, Janiččinu šperkovou dílnu, skákací hrad, trampolínu a různé soutěže. Připraveny budou i stánky s občerstvením.

Koně budou závodit ve vytrvalosti

Již tuto sobotu vypukne očekávaná událost letošní vytrvalostní sezony, Česká republika bude hostit mistrovství Evropy seniorů 2013. Severočeský Most je již tradičním hostitelem těchto závodů. Rozlehlý areál Hipodromu Most poskytuje potřebný komfort pro jezdce i koně. Letos svým sedmým ročníkem slavnostně přivítá evropský šampionát – Meydan FEI Open European Endurance Championship 2013.

Judisté se utkají o pohár

V sobotu 14. září se od 11 hodin koná Velká cena o putovní pohár – závody v judo na 15.ZŠ v Mostě. Na pohár zve všechny příznivce sportu trenér judistů Jakub Nemček.

Rozloučení s létem v Obrnicích

Každoročním vyvrcholením společenského života v Obrnicích jsou zářijové slavnosti. Velkolepé zábavné rozloučení s létem se těší značnému zájmu veřejnosti. Oslavy vypuknou v sobotu 14. září ve 13 hodin v areálu starého fotbalového hřiště, připomenou zároveň i 731. výročí první zmínky o obci. Jako první předvedou své taneční a pěvecké umění místní děti. Starostka pak slavnosti oficiálně zahájí přivítáním návštěvníků v 15 hodin. Bohatý kulturní program nabídne show s biči vicemistra světa z Las Vegas Pavla Votápka, koncert hlavních představitelů muzikáku Děti ráje, vystoupení baviče Petra Martináka či zpěvačky Marcely Březinové. PROGRAM ZDE.

Mariánská pouť v Radčicích

Do Mariánských Radčic mezi Mostem a Litvínovem můžete v sobotu během dne vyrazit na tradiční Mariánskou pouť. Začíná od 10 hodin, končit bude před půlnocí. Těšit se můžete na dobové stánky, ukázky rytířských zápasů, mši, prohlídku poutního areálu. Na podiu se budou střídat známí zpěváci a showmani: Od 14 hodin Zdeněk Izer, v 14.35 Marcela Březinová a v 15.10 zazní italské duety.

Farmáři budou prodávat u Repre

Chcete si koupit výpěstky a výrobky místních producentů? Tak se pro ně vydejte v sobotu mezi osmou a dvanáctou hodinou do centra Mostu. Konají se tam další Severočeské farmářské trhy.

Z Resslu bude strašidelný les

Dětská organizace Zálesák pořádá v sobotu večer na mosteckém vršku Ressl putování strašidelným lesem pro děti a jejich rodiče. Pohádková brána bude otevřena u koupaliště Pod Resslem od 20 hodin.

Na hornické pouti zazpívají Ztracený i Střihavka

Kdo viděl na poslední dočesné minulý týden v Žatci Kamila Střihavku a chtěl by si zopakovat jeho vystoupení, může v sobotu vyrazit do Jirkova. Koná se tam v centru Města Hornická pouť. Hlavní pódium je na náměstí E. Beneše, program začíná ve 13 hodin vystoupením Mostečanky, v 15 hodin nastoupí Petr Spálený, o hodinu pozděj další Mostečané New Age of Smokie, v 17 hodin potěší fanynky Marek Ztracený a ve 20 hodin zahraje hlavní host Kamil Střihavka. Vstupné se neplatí.

Babí léto na Kyselce

Až do sobotní půlnoci bude bílinskou Kyselkou znít folk - country - bluegrassový festival Babí léto. Ten začne v sobotu od 13 hodin v areálu koupaliště. Festivalem bude provázet Jirka Balvan Balej. Na programu je vystoupení skupiny Poutníci, Sem Tam, Vomiště, Ivan Mládek a Banjo band, Strunovrat a spousta dalších.

Roudnické vinobraní na zámku

Tradiční Roudnické vinobraní na zámku - to není pouze svátek vína a burčáku. Jedná se o hudební festival s bohatým doprovodným programem, jehož součástí je například velká výstava autoveteránů. Hlavní program vinobraní mohou lidé navštívit v sobotu 14. září 2013, a to hned na třech scénách v zámeckém areálu v Roudnici nad Labem. Představí se například No Name, Jaksi Taksi, Verona, Petr Kotvald, Toxique a další. Během roudnického vinobraní se každoročně prodá několik desítek tisíc litrů vína a burčáku, které pocházejí od osvědčených vinařů z Čech i Moravy. V celém areálu je široká nabídka občerstvení, několik desítek prodejců s dobovým zbožím, mnoho pouťových atrakcí.

Povodí otevře přehrady pro veřejnost

Po dříve avizovaném termínu zve Povodí Ohře širokou veřejnost na den otevřených dveří na vodních dílech Skalka, Přísečnice a na jezu Doksany, který se uskuteční v sobotu 14. září od 9 do 16 hodin. Den otevřených dveří je organizován společně s akciovými společnostmi Severočeská vodárenská společnost a Severočeské vodovody a kanalizace, které zpřístupní úpravnu vody Hradiště.

Kostel ozvučí flétna

Krásné tóny flétny si mohou přijít lidé poslechnout do evangelického kostela v Duchcově. Při koncertu Quena recital se představí peruánský virtuos na andské flétny Vlado Urlich v doprovodu pianisty Petra Smetáčka a Melody Quartetta. Vlado Urlich s jedinečnou schopností interpretovat klasickou hudbu na andské flétny přednese ojedinělý program jak ze známých kusů tohoto žánru, tak i peruánských lidových písní ve vlastních úpravách. Flétna se rozezní tuto sobotu v 18.00 hodin.

V muzeu si vyrobí maňáska

Děti i jejich rodiče budou v sobotu od 14 hodin vyrábět maňásky. Dílna pro tvůrčí umělce se uskuteční v muzeu v rámci výstavy 60 let maňáskového divadla v Teplicích. Výstava přibližuje historii nejstaršího amatérského souboru ve městě. Návštěvníci se mohou těšit především na originály loutek a maňásků, s jejichž pomocí amatérští herci rozdávají radost již několikáté generaci malých diváků. Maňásky si mohou lidé přijít prohlédnout do 13. října.

Hudební odpoledne s muzikou

Mostecká kapela Stará sešlost v neděli od 15.30 zahraje k tanci a poslechu svým příznivcům na mosteckém Benediktu.

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Most – Už od pátku se můžete na Mostecku skvěle bavit. Polovinu září si organizátoři vybrali pro pořádání hned několika zajímavých akcí. Chcete se podívat na Olympic, zpěvačku Marcelu Březinovou, Věru Špinarovou, Marcelu Holanovou, Marka Ztraceného či Kamila Střihavku? Tak čtěte dál, kde je najdete. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Den horníků na hipodromu Horníci oslaví svůj den na mosteckém hipodromu. Program na koňském závodišti začíná už od druhé hodiny odpolední. Připravena je zábava pro děti i dospělé. Hlavní hostem vystupujícím od 21. hodiny budou slavní Olympici. Vstup je určen pro zaměstnance těžebních společností a jejich rodinné příslušníky. PROGRAM ZDE. Mostečané se budou bavit u dvou podií u kostela Mostecké slavnosti budou o víkendu největší akcí pro širokou veřejnost na Mostecku. Konají se 14. září u děkanského kostela, půjde k nim průvod z centra města. Průvod vyrazí v 11 hodin z 1. náměstí a projde centrem města ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie v Mostě. Tam bude v 11.45 hodin Mostecká slavnost 2013 slavnostně zahájena. Vystupují kapely jako Charlie Straight či zpěvačka Věra Špinarová. PROGRAM ZDE. Pouť ve Vtelně Tradiční Vtelenská pouť se uskuteční v sobotu 14. září od 10 hodin v areálu bývalé mateřské školy v Mostecké ulici ve Vtelně. Kromě hudebních a tanečních vystoupení se děti mohou těšit na Dádinu výtvarnou dílnu, malování na obličej, Janiččinu šperkovou dílnu, skákací hrad, trampolínu a různé soutěže. Připraveny budou i stánky s občerstvením. Koně budou závodit ve vytrvalosti Již tuto sobotu vypukne očekávaná událost letošní vytrvalostní sezony, Česká republika bude hostit mistrovství Evropy seniorů 2013. Severočeský Most je již tradičním hostitelem těchto závodů. Rozlehlý areál Hipodromu Most poskytuje potřebný komfort pro jezdce i koně. Letos svým sedmým ročníkem slavnostně přivítá evropský šampionát – Meydan FEI Open European Endurance Championship 2013. Judisté se utkají o pohár V sobotu 14. září se od 11 hodin koná Velká cena o putovní pohár – závody v judo na 15.ZŠ v Mostě. Na pohár zve všechny příznivce sportu trenér judistů Jakub Nemček. Rozloučení s létem v Obrnicích Každoročním vyvrcholením společenského života v Obrnicích jsou zářijové slavnosti. Velkolepé zábavné rozloučení s létem se těší značnému zájmu veřejnosti. Oslavy vypuknou v sobotu 14. září ve 13 hodin v areálu starého fotbalového hřiště, připomenou zároveň i 731. výročí první zmínky o obci. Jako první předvedou své taneční a pěvecké umění místní děti. Starostka pak slavnosti oficiálně zahájí přivítáním návštěvníků v 15 hodin. Bohatý kulturní program nabídne show s biči vicemistra světa z Las Vegas Pavla Votápka, koncert hlavních představitelů muzikáku Děti ráje, vystoupení baviče Petra Martináka či zpěvačky Marcely Březinové. PROGRAM ZDE. Mariánská pouť v Radčicích Do Mariánských Radčic mezi Mostem a Litvínovem můžete v sobotu během dne vyrazit na tradiční Mariánskou pouť. Začíná od 10 hodin, končit bude před půlnocí. Těšit se můžete na dobové stánky, ukázky rytířských zápasů, mši, prohlídku poutního areálu. Na podiu se budou střídat známí zpěváci a showmani: Od 14 hodin Zdeněk Izer, v 14.35 Marcela Březinová a v 15.10 zazní italské duety. Farmáři budou prodávat u Repre Chcete si koupit výpěstky a výrobky místních producentů? Tak se pro ně vydejte v sobotu mezi osmou a dvanáctou hodinou do centra Mostu. Konají se tam další Severočeské farmářské trhy. Z Resslu bude strašidelný les Dětská organizace Zálesák pořádá v sobotu večer na mosteckém vršku Ressl putování strašidelným lesem pro děti a jejich rodiče. Pohádková brána bude otevřena u koupaliště Pod Resslem od 20 hodin. Na hornické pouti zazpívají Ztracený i Střihavka Kdo viděl na poslední dočesné minulý týden v Žatci Kamila Střihavku a chtěl by si zopakovat jeho vystoupení, může v sobotu vyrazit do Jirkova. Koná se tam v centru Města Hornická pouť. Hlavní pódium je na náměstí E. Beneše, program začíná ve 13 hodin vystoupením Mostečanky, v 15 hodin nastoupí Petr Spálený, o hodinu pozděj další Mostečané New Age of Smokie, v 17 hodin potěší fanynky Marek Ztracený a ve 20 hodin zahraje hlavní host Kamil Střihavka. Vstupné se neplatí. Babí léto na Kyselce Až do sobotní půlnoci bude bílinskou Kyselkou znít folk - country - bluegrassový festival Babí léto. Ten začne v sobotu od 13 hodin v areálu koupaliště. Festivalem bude provázet Jirka Balvan Balej. Na programu je vystoupení skupiny Poutníci, Sem Tam, Vomiště, Ivan Mládek a Banjo band, Strunovrat a spousta dalších. Roudnické vinobraní na zámku Tradiční Roudnické vinobraní na zámku - to není pouze svátek vína a burčáku. Jedná se o hudební festival s bohatým doprovodným programem, jehož součástí je například velká výstava autoveteránů. Hlavní program vinobraní mohou lidé navštívit v sobotu 14. září 2013, a to hned na třech scénách v zámeckém areálu v Roudnici nad Labem. Představí se například No Name, Jaksi Taksi, Verona, Petr Kotvald, Toxique a další. Během roudnického vinobraní se každoročně prodá několik desítek tisíc litrů vína a burčáku, které pocházejí od osvědčených vinařů z Čech i Moravy. V celém areálu je široká nabídka občerstvení, několik desítek prodejců s dobovým zbožím, mnoho pouťových atrakcí. Povodí otevře přehrady pro veřejnost Po dříve avizovaném termínu zve Povodí Ohře širokou veřejnost na den otevřených dveří na vodních dílech Skalka, Přísečnice a na jezu Doksany, který se uskuteční v sobotu 14. září od 9 do 16 hodin. Den otevřených dveří je organizován společně s akciovými společnostmi Severočeská vodárenská společnost a Severočeské vodovody a kanalizace, které zpřístupní úpravnu vody Hradiště. Kostel ozvučí flétna Krásné tóny flétny si mohou přijít lidé poslechnout do evangelického kostela v Duchcově. Při koncertu Quena recital se představí peruánský virtuos na andské flétny Vlado Urlich v doprovodu pianisty Petra Smetáčka a Melody Quartetta. Vlado Urlich s jedinečnou schopností interpretovat klasickou hudbu na andské flétny přednese ojedinělý program jak ze známých kusů tohoto žánru, tak i peruánských lidových písní ve vlastních úpravách. Flétna se rozezní tuto sobotu v 18.00 hodin. V muzeu si vyrobí maňáska Děti i jejich rodiče budou v sobotu od 14 hodin vyrábět maňásky. Dílna pro tvůrčí umělce se uskuteční v muzeu v rámci výstavy 60 let maňáskového divadla v Teplicích. Výstava přibližuje historii nejstaršího amatérského souboru ve městě. Návštěvníci se mohou těšit především na originály loutek a maňásků, s jejichž pomocí amatérští herci rozdávají radost již několikáté generaci malých diváků. Maňásky si mohou lidé přijít prohlédnout do 13. října. Hudební odpoledne s muzikou Mostecká kapela Stará sešlost v neděli od 15.30 zahraje k tanci a poslechu svým příznivcům na mosteckém Benediktu. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73 = oldrich.hajek + @; addyc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73 = addyc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73 + e-mostecko + . + cz; var addy_textc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73 = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloakc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73).innerHTML += +addy_textc30fb3012b5ebbc8eb46b85464692f73+; Více od autoraNa tohle mohou být nemocnice v Mostě a Ústí hrdé! Nové přístroje za miliony umožní nejkvalitnější péči nedonošeným dětemTřínohá fenka Ťapka má novou parťačku z útulku na canisterapiiOBRAZEM: Tady se začíná stavět obří továrna na pneumatiky. Přinese až 1500 místZámek Stekník otevírá své interiéry, návštěvníci poprvé uvidí i stavební úpravyNeoblečená dívka utekla z domova, skoro nahou ji vyhnala ven matka GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×