Co se chystá | E-MOSTECKO.CZ http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit Fri, 28 Oct 2016 15:49:30 +0200 Joomla! - Open Source Content Management - Version 2.5.28 cs-cz V muzeu v Mostě proběhne výstava krajiny českého středohoří http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10234-v-muzeu-v-moste-probehne-vystava-krajiny-ceskeho-stredohori http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10234-v-muzeu-v-moste-probehne-vystava-krajiny-ceskeho-stredohori

Most - Oblastní muzeum v Mostě zve na výstavu Krajina českého středohoří očima Zuzany Růžičkové. Výstava bude otevřena v pátek 28. října a potrvá až do 31. prosince.

2710pozvankastredohori

]]>
redakce@e-mostecko.cz (Kuba Zápotocký) Co se chystá Thu, 27 Oct 2016 11:32:00 +0200
Máte rádi AC/DC? Tak si nenechte ujít páteční program v Metru http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10223-mate-radi-ac-dc-tak-si-nenechte-ujit-patecni-program-v-metru http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10223-mate-radi-ac-dc-tak-si-nenechte-ujit-patecni-program-v-metru

Most - V Metro music clubu bude v pátek veselo a živo. A jestli máte rádi australské elektrikáře, tak si rozhodně nenechte ujít koncert skupiny AC/DC Czech revival, která v Metru vystoupí.

2610metroMetro music club

Milovníci starého dobrého hard rocku se mají na co těšit. A jestli nebudete mít v pátek co dělat, určitě vyražte do Metra. Začátek je v 9 hodin a vstupné je 100,- Kč.

]]>
redakce@e-mostecko.cz (Kuba Zápotocký) Co se chystá Wed, 26 Oct 2016 10:27:49 +0200
V Centralu poteče pivo proudem, bude se pít, ochutnávat a soutěžit o hodnotné ceny, buďte u toho http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10208-v-centralu-potece-pivo-proudem-bude-se-pit-ochutnavat-a-soutezit-o-hodnotne-ceny-budte-u-toho http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10208-v-centralu-potece-pivo-proudem-bude-se-pit-ochutnavat-a-soutezit-o-hodnotne-ceny-budte-u-toho

Most - Mostecký Central připravil zajímavou akci pro všechny milovníky piva. V pátek 28. října ve 14 hodin odstartuje v tomto obchodním centru Pivní Festival. Až do devatenácté hodiny se bude ochutnávat pivo z pěti regionálních pivovarů a také poklady místních pivovarů a nejen to.

 

„Našeho prvního pivního festivalu, který v pátek pořádáme, se zúčastní pivovary Mostecky Kahan, Pivovar Ossegg, Pivovar Monopol, Lounský žejdlík a Na rychtě. Pro návštěvníky máme připraveny kromě ochutnávek i soutěže o hodnotné ceny. Doufám, že se tato akce osvědčí a budeme pokračovat i v dalších jejích ročnících,“ uvedla Barbora Krimová, marketingový koordinátor Central Most.

Součástí Pivního festivalu budou i soutěže a ceny budu velmi zajímavé, vyhrát budete moci poukázky do OC Central Most, Escape zone Teplice, Escape Most, poukázky na nákupy uzenin, výpočetní techniky do Comforu, zábavné hry od Albi. Dámy jistě potěší třeba kosmetický balíček od Yves Rocher.

Připravena bude i foto stěna, ochutnávky preclíků z mosteckého pekařství Oertelt a ochutnávky kvalitních uzenin. Více se dozvíte ZDE.

]]>
olga.markuzziova@e-deniky.cz (Olga Markuzziová / e-mostecko.cz) Co se chystá Tue, 25 Oct 2016 16:00:03 +0200
Víkend plný zábavy a adrenalinu, to bude Mistrovství České republiky ve Working Equitation http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10207-vikend-plny-zabavy-a-adrenalinu-to-bude-mistrovstvi-ceske-republiky-ve-working-equitation http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10207-vikend-plny-zabavy-a-adrenalinu-to-bude-mistrovstvi-ceske-republiky-ve-working-equitation

Svinčice -  Ve dnech 29. a 30. října se v jezdecké hale areálu Equipark Svinčice za podpory organizace CSWE koná mistrovství České republiky ve Working Equitation.

Na snímku Šárka Kopecká s hřebcem GinTonic

Tato disciplína není zatím v ČR příliš známá, přesto doporučujeme tuto rozmanitou disciplínu shlédnout. V evropských zemích trhá rekordy v návštěvnosti a rapidně stoupá v oblíbenosti v jezdeckém světě. Velmi populární se stává i za oceánem v USA, Kanadě i celé jižní Americe. V ČR nám vyrůstá již několik nadějí, které by se brzy mohli utkat s mezinárodní konkurencí na světových kolbištích. Podpořit můžete i kvalifikovanou domácí jezdkyni z Litvínova Šárku Kopeckou na svém 5letém hřebci GinTonic.

Sobotní dopolední program nabídne drezúrní testy, kdy jezdci předvádí do hudby přiježděnost a poslušnost svých koní v předepsaných sestavách. Odpolední program bude ve znamení testu ovladatelnosti v kategorii družstev, kdy jezdecké dvojice překonávají překážky připomínající práci s dobytkem na venkově.

Organizátoři na sobotní program nezapomněli ani na diváky, pro které si připravili doprovodné hry pro rodiny s dětmi, budou též připraveni koně k projížďce. Ten, kdo by se na koně bál posadit, může využít zapřažený kočár kladrubskými bělouši. Bude nám i ctí přivítat děti ze Základní umělecké školy L. F. Gassmanna z hudebního oboru, které nám celé mistrovství zahájí a v dopoledním programu zazpívají svůj repertoár.

Neděle bude patřit kategorii dospělých jezdců v testu ovladatelnosti a nejadrenalinovější finálové rychlostní jízdy, které nesmíte vynechat. V této disciplíně jezdci se svými koňmi překonávají překážky na čas za hudebního doprovodu a za skandování všech diváků. Vyberte si vámi sympatický pár a fanděte, co hrdlo zvládne.

V tento den, budou též k dispozici osedlaní koně pro veřejnost i koňské spřežení. V programu se nezapomene na doprovodné soutěže pro děti a rodiče a na co se velmi těšíme, je dražba rostlin, které budou zdobit jezdeckou halu. Pokud vám na zahrádce chybí nějaký ten buxus nebo byste rádi na dušičky chryzantému, neváhejte v neděli dorazit a pobavit se s námi.

V areálu bude k dispozici otevřená kantýna s občerstvením. Je možné využít i restauraci v hotelu Ring. Navštívit můžete i stánek s jezdeckými potřebami či krmivy pro koně. Pro nejmenší bude připravené dětské hřiště.

Na závěr je nutné poděkovat sponzorům, kteří se spolupodílí na organizaci celého mistrovství, či věnovali věcné dary pro vítěze jak jezdeckých tak diváckých soutěžích.

]]>
oldrich.hajek@citytalk.cz (Sponzorováno) Co se chystá Tue, 25 Oct 2016 10:31:16 +0200
Velká akce v Duchcově. Rybáři zatáhnou sítě na Barboře. Pro návštěvníky připravili on-line přenos z loviště i rybí speciality http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10168-velka-akce-v-duchcove-rybari-zatahnou-site-na-barbore-pro-navstevniky-pripravili-on-line-prenos-z-loviste-i-rybi-speciality http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10168-velka-akce-v-duchcove-rybari-zatahnou-site-na-barbore-pro-navstevniky-pripravili-on-line-prenos-z-loviste-i-rybi-speciality

Duchcov – Chcete vidět výlov rybníka? Přijeďte v sobotu 22. října do Duchcova. Místní rybáři tady u příležitosti 70tého výročí založení rybářské organizace v Duchcově pořádají výlov rybníka Barbora ve velkém stylu, se spoustou doprovodných akcí pro veřejnost.

Výlov Barbory. Zdroj: Český rybářský svaz, organizace Duchcov

Výlov Barbory začne v 9.00 hodin. Rybáře se sítěmi budou moci lidé sledovat sice jen ze břehu, ale o detaily z výlovu nepřijdou. Záběry z loviště totiž uvidí on-line na velkoplošné obrazovce. Kapitální úlovky následně poputují do speciálního bazénku, kde si zájemci budou moci velké kapry, štiky i amury zblízka prohlédnout.

Připraven je i doprovodný program – živá hudba a občerstvení. Návštěvníci se nemusí bát ani nepříznivého počasí, rybáři totiž postaví u Barbory velký party stan s lavicemi a stoly. Pokud někoho během dne přepadne hlad, může ho zahnat nejen tradiční klobásou s pivečkem, ale tentokrát i rybími pochoutkami připravenými na různý způsob. K dispozici bude až 1 500 porcí.

Kvůli výlovu Barbory bude silnice u rybníka uzavřena. Návštěvníci, kteří v sobotu na výlov dorazí, budou muset zaparkovat zhruba 200 metrů od místa konání akce. Dopravu bude řídit policie.

]]>
info@e-mostecko.cz ((ika)) Co se chystá Fri, 21 Oct 2016 16:59:24 +0200
V Havrani bude pěkná podívaná: Motokros, skokani na lyžích a mnoho dalšího http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10167-v-havrani-bude-pekna-podivana-motokros-skokani-na-lyzich-a-mnoho-dalsiho http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10167-v-havrani-bude-pekna-podivana-motokros-skokani-na-lyzich-a-mnoho-dalsiho

Havraň - V Havrani bude v sobotu veselo. Konat se tu totiž bude Organizovaný trénink motokrosařů. Těšit se můžete na dětskou kategorii včetně jezdců, kteří vzešli z motokroužků. Pro případné zájemce bude možnost vyzkoušet a domluvit si termín tréninku motokroužku. Těšit se můžete také na JUMPARK FREESKI A SNB OPEN 2016.

2110motokrosMotokrosový závodník. Ilustrační foto

Po obědě proběhnou rozjížďky ve stylu závodů včetně dospělých závodníků. Zazávodit si může i ten, kdo má fichtl. Občerstvení bude k dispozici v areálu Jumparku, kde proběhne souběžně závod skokanů na lyžích a snowboardu. Vstup je pro návštěvníky zdarma.

Registrace do soutěže proběhne od 10 do 11 hodin. Startovné je 100,- Kč. Soutěžit můžete také o nejoriginálnější převlek a pokud budete chtít na trampolínu, máte na ni vstup zdarma.

]]>
redakce@e-mostecko.cz (Kuba Zápotocký) Co se chystá Fri, 21 Oct 2016 13:03:57 +0200
U sochy T. G. Masaryka bude pietní akt http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10153-u-sochy-t-g-masaryka-bude-pietni-akt http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10153-u-sochy-t-g-masaryka-bude-pietni-akt

Most - Členové místního Svazu bojovníků za svobodu položí 27. října při příležitosti výročí vzniku samostatného Československa květiny a věnce u sochy Tomáše G. Masaryka. Jejich setkání se uskuteční v obřadní síni magistrátu. Pietní akt by měl začít zhruba ve čtvrt na tři odpoledne, zvána je i široká veřejnost.

 2010tgmasarykIlustrační foto: Oldřich Hájek

]]>
redakce@e-mostecko.cz (Kuba Zápotocký) Co se chystá Thu, 20 Oct 2016 15:43:11 +0200
Mostecké Metro se v pátek rozezní v rytmu Drum & Bass http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10131-mostecke-metro-se-v-patek-rozezni-v-rytmu-drum-bass http://www.e-mostecko.cz/zpravy/kde-se-pobavit/10131-mostecke-metro-se-v-patek-rozezni-v-rytmu-drum-bass

Most - Příznivci a fanoušci undergroundové hudby v pátek slaví svátek. Mostecký music club Metro totiž opět rozvibruje Drum & Bass a tentokrát se je na co těšit. Do Mostu totiž zavítá český DJ a producent Rido.

Rida můžete znát z labelů jako Blackout, Metalheadz nebo z největšího a nejůspěšnějšího drum & bassového festivalu na světě Let it Roll. Spolu s ním zavítá do Mostu už podruhé jump upové uskupení Wonder Who.

Jakožto lokální DJ's se za mixážním pultem objeví Nightrofix, WNC (UNdead ARmy), Jimmy Cocaine & Spiritual (System Overload) a DJ Push. Vstup do 22:00 je příznivých 79,- a po 22:00 bude 99,-. Takže jestli ještě nemáte plány na pátek, Metro music club v Mostě je jasná volba!

1810metro

]]>
redakce@e-mostecko.cz (Kuba Zápotocký) Co se chystá Tue, 18 Oct 2016 13:45:37 +0200