Středa 8. duben 2020
Svátek má Ema
Archivováno

Most – Vytlačit narušitele veřejného pořádku, nelegální nájemníky a vandaly chce město Most a bytové družstvo Krušnohor z bloku 518 nedaleko mosteckého nádraží. Z místa se nemá stát další vyloučená lokalita. Pomoci má takzvané mapování, které již začalo.

Aby nedocházelo ke konfliktním situacím, pomáhala zástupcům bytového družstva a magistrátu při mapování městská policie. Strážníci prováděli při mapování z důvodu nelegálního užívání bytů a stížností obyvatelů domu na nepřizpůsobivé nájemníky takzvanou asistenci. „Pracovní skupina kontrolovala nájemní smlouvy, zjišťovala počet osob bydlících v bytech, zaznamenávala si připomínky a názory obyvatelů domu," přiblížila činnost kontrolorů mluvčí městské policie Ilona Kozlová.

Jak se to provádí?

Mapování problémových lokalit není v Mostě novinkou. Už se ho dočkali obyvatelé „Stovek" i „Sedmistovek". Pokud nájemník otevře, kontroloži mu vysvětlí, proč přišli, a žádají o spolupráci. Je dobrovolná, skupina kontrolorů do bytů nevstupuje.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací