Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Most – Hledáte místo, kde se mohou zabavit vaše děti, vy si můžete dát kávu a něco dobrého k zakousnutí a přitom budete v příjemném a takřka rodinném prostředí? Kde uspořádat parádní dětskou oslavu, o které bude váš potomek ještě dlouho povídat svým kamarádům? O jednom takovém víme.

Letos v únoru se otevřela kavárnička s dětským koutkem MajliSa. Najdete ji v mostecké Javorové ulici, pod takzvanou „hokejkou“. Vznikla nápadem dvou maminek s jinou představou kvalitně stráveného času s dětmi. „Na kavárně jsme pracovaly několik měsíců, a myšlenka přišla již před třemi lety, kdy se nám narodily naše dvě dcery, podle kterých se kavárna jmenuje,“ vysvětlují zakladatelky Simona Astalošová a Mirka Mhilli.

V kavárně najdete edukční a didaktické hračky pro společnou hru s dětmi. Pro kutily pracovní ponk, pro dětičky co rádi vaří kuchyňku a jiné vychytávky pro maminky těch nejmenších dětiček, které si potřebují popovídat či odpočinout.

V MajliSe pořádají pro rodiče a jejich dítka také spoustu zábavných a tvořivých akcí. Podívejte se na jejich facebookové stránky (odkaz najdete zde).

Fotogalerie

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist