Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa

Most – Nevíte si rady, kam dát svého pejska, když se zdržíte v práci? Jedete na dovolenou a potřebujete pohlídat nebo vyvenčit své čtyřnohé mazlíčky? Přinášíme vám tip na novou firmu v Mostě psapohlidame.cz. Jedná se o firmu na venčení, hlídání a dalších potřeb pro všechny psy. Na pár otázek nám odpověděl majitel pan Michal Podymák.

Jak vůbec vznikl nápad na firmu psapohlidame.cz ?

S touto myšlenkou jsem si pohrával delší dobu, protože pes znamená v naší rodině stejně jako člověk, proto psy miluju a chci být s nimi v neustálém kontaktu každý den. Finální nápad se mi zrodil v Kanadě, kde jsem si zkusil, jak tato služba funguje a hrozně mě to naplňovalo, proto jsem se po návratu do ČR rozhodl otevřít firmu v Mostě.

Jaké služby nabízíte?

- Venčení psů jak v blízkosti bydliště, ale i na jiném smluveném místě.
- Hlídání psů v našem prostředí nebo u klienta doma.
- Běhání se psy
- Psí taxi
- Pomoc s výběrem psích doplňků a další drobné služby.

Pro koho je služba určena?

Pro všechny majitelé psů, co chtějí mít o svého psa postaráno, i když jsou v práci, ale i pro lidi co jedou na dovolenou, či na víkend nebo pracovně mimo domov. Naši klienti využívají naše služby venčení i v případě nemoci anebo jim čas neumožní svému psovi dát denně kvalitní a dlouhou procházku.

Pro lidi co nemají dopravní prostředek, nebo jen chtějí psa dostat rychle a bezpečně na určité místo.

Takže nejste psí hotel?

Ne v žádném případě, psy nezavíráme do kotců nebo klecí. Chceme, aby se pes cítil jako doma, proto hlídání probíhá vždy v domácím nekuřáckém prostředí. Využíváme dva byty přizpůsobené pro psy, s nepřetržitým dohledem. Pro psy zvyklé být venku máme k dispozici obrovskou zahradu a pro delší pobyty využíváme náš barák, kde může být pes celý den venku a přes noc opět v teple domova.

Jaké jsou vaše přednosti?

Individuální, profesionální a láskyplný přístup ke každému pejskovi. Pes není nikdy sám, staráme se o něj jako o vlastního. Každý klient dostává několikrát za den report ohledně chování svého psa, dále také spousty fotek a videí. Z každé procházky je pořizován záznam z GPS. Takže každý klient má svého psa v době nepřítomnosti alespoň pod online kontrolou.

Jaká je Vaše vize do budoucna?

Spolupracovat dále s tak příjemnými klienty jako doposud. Jednáme s útulky ohledně pomoci s venčením psů. A dále plánujeme rozšířit spolupráce s nadačním fondem pro psy. Snažit se jako firma i pomáhat všem psům co potřebují pomoc.

Více informací naleznete na www.psapohlidame.cz nebo můžete využít e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefon +420 606 503 741. Jsme i na FB: PsaPohlidáme nebo IG: psapohlidame.cz

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist