Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Most - Na konci loňského léta byla v Mostě otevřena nová bezkontaktní myčka. Svým zákazníku nabídla nejnovější technologie mytí dvoustopých mazlíků. Od té doby si myčka Pod Lajsníkem v ulici v Luhu, číslo 3393 získala řadu příznivců.

„Myčku jsem si velmi oblíbila. Má několik voleb mytí, včetně volby mytí kartáče s aktivní pěnou a tak se snadno umyje všechna špína. Obsluha je velmi jednoduchá a mé auto odtud odjíždí během chvilky opravdu čisté. Vyzkoušela jsem mytí vozu i na jiných myčkách, ale tady jsem spokojena, jinou myčku už nehledám. Za mě je to nejlepší myčka na Mostecku,“ prozradila zákaznice Michaela.

Nově platba kartou, mobilem a automat na mince

0404mycka2

V letošním dubnu přichází majitel myčky s několika novinkami. Nově zde můžete platit platební kartou. Nebo můžete zaplatit prostřednictvím chytrého telefonu. Pokud chcete platit bankovkami, automat na mince vám je rozmění.

Věrnostní program

Pravidelní zákazníci si zde nyní mohou pořídit věrnostní karty a čerpat tak slevu. Na karty v hodnotě 100 až 500 korun ušetří 5%, od 500 korun pak 10%.

Myčka nabízí 5 boxů a 6 programů mytí s aktivní pěnou a také program na odstranění hmyzu a horký vosk. K dispozici je také výkonný vysavač, možnost suchého čištění interiéru, lesk na pneumatiky, parfémovač interiéru, s nabídkou 2 vůní a jako bonus si můžete doplnit i kapalinu do ostřikovačů, kterou na místě nabízí.

Cena je velice přijatelná, a to 10 korun za 50 vteřin. Veškeré ceny se pohybují od deseti korun. Na místě je obsluha, která vám ochotně poradí, jak s myčkou zacházet.

Samoobslužná myčka ZVZ DiBO je otevřená denně od 6 do 22 hodin. Další informace najdete na facebookovém profilu zde.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací