Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Mníšek (Nová Ves v Horách) – Stavební firma Polyexpres s.r.o. dokončila celkovou rekonstrukci restaurace a kadeřnictví v obchodním centru na Mníšku s čerpací stanicí F1 a Travel Free.

„Po Velikonocích dne 29. dubna 2019 otevřeme zcela nové prostory restaurace, kde se můžete těšit na moderní českou gastronomii, milý personál a příjemné prostředí. Celý týden si mohou návštěvníci objednat májové degustační menu nebo vybrat z jídelního lístku. O víkendu ve večerních hodinách Vás bude provázet kapela Ametyst, semifinalistka televizní show Adéla Radimcová, DJ PHANTOM a slavnostní otevření bude zakončeno ohňostrojem. Od 6. května 2019 spouštíme provoz včetně nabídky hotových jídel.

V následujících měsících v areálu také otevřeme Kadeřnictví a Barbershop AMY, které je dceřinkou Kadeřnictví AMY v Litvínově na Náměstí Míru.

"V průběhu roku 2019 máme v plánu vybudovat centrum pro děti a dospělé s populární atrakcí, dostačující parkoviště, obnovení cyklostezek a běžkařských tratí, vedoucích na Mníšek. Hlavním investorem tohoto projektu je Mgr. E. Rendlová.
V plánu je i otevření ručního mytí exteriérů a interiérů osobních automobilů s využitím NANOTECHNOLOGIE, které se bude nacházet v prostoru bývalé mycí linky čerpací stanice F1,“ uvedla Michala Bobysudová, zástupce majitele objektu.

2304mnich3

2304mnich2

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací