Neděle 5. červenec 2020
Svátek má Cyril a Metoděj

Most - Nábytkářský řetězec Möbelix otevřel v Mostě svoji čtrnáctou pobočku. A lidé hned zaplnili jeho prostory. Jde o druhý obchod v Ústeckém kraji.

Möbelix vstoupil na český trh v roce 2008 a původně se profiloval jako diskontní nábytkářský řetězec nabízející především nízké ceny svých produktů.

Postupně ale od této prodejní filozofie ustupoval a v roce 2016 zahájila společnost postupný remodeling stávajících i nových prodejen, kterých je v České republice nyní čtrnáct. První v Ústeckém kraji se nachází v Ústí nad Labem, nyní se otevřela v Mostě. Möbelix v prodejnách sází na designovou prezentaci vystaveného zboží, inspirativně zařízená oddělení a rozšíření sortimentu i služeb.

Stavba začala v Mostě předešlou zimu. Během výkopových prací se stavaři setkali i s jednou kuriozitou. Našli kostru starou čtyři tisíce let. Pozůstatky a vyzvednuté předměty má nyní ve svém archivu k dalšímu zpracování archeologický ústav v Mostě. Více o neobvyklém nálezu píšeme zde.

FOTO

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací