Pondělí 13. červenec 2020
Svátek má Markéta

Most - Restaurace Formanka je zavedená pivnice, která se však od dubna loňského roku zaměřila i na stravování. Každý den tu vaří jídla, poctivě a po domácku, tedy bez zbytečných přísad, konzervantů nebo dokonce náhražek. Jídlo vám navíc dovezou až domů.

Oběd si můžete objednávat každý den od 10 do 12 hodin a jídlo vám dovezou do vašeho bydliště v Mostě až do 15. hodiny, musíte mít však včas objednáno. Za dovezení ani zabalení jídla nic navíc platit nebudete. Pro rozvážená jídla platí stejné ceny, které jsou uvedené na jídelníčku. Bez jakýchkoliv příplatků.

Na oběd však můžete zajít přímo do Restaurace Formanka, dát si nabízené polední menu nebo v odpoledních a večerních hodinách si vybrat některou z nabízených minutek. Otevřeno mají denně od 10 do 22 hodin, v pátek a v sobotu do 24 hodin.

Podívejte se na naše video z restaurace Formanka:

Už se vám sbíhají sliny? Podívejte se jaké obědové menu pro vás Restaurace Formanka připravila od pondělí 7. října do pátku 11. října. Jídla objednávejte na telefonním čísle 776 675 594.

Jídelníček:

0710jidelnicek

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací