Neděle 5. červenec 2020
Svátek má Cyril a Metoděj

Most - Přírodní a plnohodnotnou výživu pro kojence a batolata z Velké Británie už maminky pro své ratolesti nemusí nakupovat na internetu, ale nyní ji nově mohou zakoupit i v mostecké prodejně Beruška kočárky.

„Dlouho jsem se bránila prodávat v naší prodejně i potraviny, z důvodu doby expirace u těchto výrobků. Výživa Kendamil a její složení mě však oslovila a proto jsem se rozhodla, že její prodej vyzkouším. Obsahuje pravé plnotučné mléko od kraviček, které se volně pasou v krásné a čisté přírodě. A z prvních reakcí našich zákaznic vidím, že to byla správná volba,“ uvedla Martina Kaplanová majitelka prodejny Beruška Kočárky.

Výživa Kendamil obsahuje plnotučné mléko od volně se pasoucích krav lokálních farmářů z oblasti panensky čisté přírody v chráněné krajinné oblasti největšího národního parku Anglie Lake District. Jsou vyrobena podle tradiční receptury, aby bylo zachováno to nejlepší z přírody. Speciální postup zpracování zajišťuje nejen plnou a krémovou chuť, ale také vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka v kombinaci se všemi základními vitamíny a minerály, které vaše dítě potřebuje pro přirozený rozvoj a růst.

1010beruska

Berušku najdete v mosteckém Kahanu. Foto: Beruška Kočárky

Kendamil nabízí výživu již pro miminka od jejich narození, pro ty s citlivějším trávicím ústrojím, protože není odtučněné, neobsahuje palmový ani rybí olej, neobsahuje sóju a geneticky modifikované suroviny. Jsou to kojenecká mléka, pro děti od narození, pokračovací mléka, ale i bezlepkové kaše nebo koktejl.

Všechny výrobky Kendamil najdete nyní v Beruška kočárky na adrese ul. Lipová č.p. 803 v nákupním centru KAHAN v Mostě.

Beruška kočárky nabízí veškerý sortiment potřeb pro miminka, od oblečení, přes kojenecké potřeby, najdete zde i sortiment kočárků, autosedaček, postýlky a mnoho dalšího zboží. Více informací o prodejně najdete zde.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací