Pondělí 13. červenec 2020
Svátek má Markéta

Teplic - Novou jídelní zónu Olympia otevřela slavnostně v sobotu 16. listopadu. Vybrat si můžete mezi běžným nebo barovým sezením. Všude je připraveno mnoho zásuvek pro pohodlné dobití mobilu nebo počítače. Prostor je rozdělený do několika zón, kde je dostatek soukromí a prostoru pro příjemné občerstvení.

V nové jídelní zóně najdete nyní čtyři bistra, dvě vaří českou kuchyni, ve zbylých dvou si můžete pochutnat na čínské a mexické kuchyni. Na jaře 2020 Olympia slibuje otevření pátého bistra s rychlým občerstvením.

Olympia i zde myslela na rodiny s dětmi a připravila extra zónu pro rodiny s dětmi. V ní najdete stoly, které jsou speciálně upraveny pro společný oběd rodičů s malými dětmi, brzy přibude hrací zóna a také se sem vejdete pohodlně s kočárkem.

Nechybí nové toalety s komfortním přebalovacím koutkem.

V původním prostoru, kde se dalo doposud najíst, zůstala na svém místě pizzerie Trappola a kavárna CORADIA CAFE, zbylý prostor se nyní přestavuje na nové obchody.

Před kavárnou CORADIA CAFE najdete zbrusu nový FRESH BAR Anex. Kromě ovocných a zeleninových drinků nabízí skvělou zmrzlinu, belgickou čokoládu a další skvělé dobroty.

2011olympia2

Foto: Olympia Teplice

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací