Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Most - Každý kdo nemá k dispozici auto a má obavy jezdit městskou hromadnou dopravou, si může objednat taxislužbu. Profi Taxi Most a Litvínov, které znáte pod telefonním číslem 14014 je k dispozici i nyní v době vládou zakázaného volného pohybu osob na území celé České republiky.

Profi Taxi funguje v Mostě i Litvínově nonstop, tedy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, bez omezení. Řidiči této taxislužby a všechny vozidla splňují legislativní požadavky pro přepravu osob v režimu TAXI.

Všechna vozidla jsou pravidelně dezinfikována, z důvodu bezpečnosti řidičů a zejména kvůli bezpečnosti zákazníků. Řidiči mají k dispozici ochranné pomůcky ve formě roušek a desinfekčních prostředků. Pro převoz zákazníků jsou v této době využívána převážně zadní sedadla.

Kromě převozu osob nabízí Profi Taxi také dovoz zboží v omezeném sortimentu, jedná se zejména o sortiment čerpacích stanic. Například cigarety, pití, sladkosti, a podobně.

Objednávejte PROFI TAXI NON-STOP na našem dispečinku, na telefonním číslo 14014 nebo na 606 25 25 25.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací