Pondělí 1. červen 2020
Svátek má Laura

MAKEUP je mezinárodní společnost, která získala úspěch na trhu krásy v Polsku, Itálii, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajině, v Rusku a seznam těchto zemí stále roste. Pokud žijete ve stylu Be brendy.Be trendy, ceníte každou minutu svého času a dáváte přednost profesionálním službám. MAKEUP radí jak dodat objem tenkým vlasům. A přichází s chytrými lifehacky.

Tenké vlasy bez objemu jsou často příčinou každodenního mytí hlavy, ovládání techniky tupírování a skladování desítek lahviček s nápisem “Volume” na poličkách v koupelně. Strukturu vlasů bohužel nelze změnit. Naštěstí existují lifehacky, které pomáhají zlepšit situaci a zvětšit objem.

Lifehack №1: Pravidelná domácí péče o tenké vlasy

Začneme samozřejmě mytím. Naším cílem je co nejlépe očistit kořeny a nepřesušit vlasy po celé délce. Proto nanášíme šampon na pokožku hlavy, pečlivě ji masírujeme a na konci postupu pěnou očistíme vlasy až do konečků. Můžete si vybrat dobrý hydratační šampon pro každodenní mytí a kombinovat ho s solným. Také byste měli mít:

  • peeling na pokožku hlavy, který jej kvalitně masíruje a čistí (zejména u mastných vlasů);
  • kvalitní balzám, kterého se nemusíte vůbec bát, pokud bude přísně aplikován od středu vlasů;
  • solný vlasový sprej je váš věrný pomocník při vytváření objemu u kořínků vlasů;
  • suchý šampon, který se pomáhá vyhýbat každodennímu mytí vlasů a dokonale zvětšuje objem u kořínků vlasů;
  • osuška z mikrovlákna, která dobře absorbuje vlhkost a nepoškozuje tenké vlasy.

0304hair1

Lifehack №2: Správné sušení tenkých vlasů

Mnoho dívek věří, že ideální technikou je fénování vlasů silným proudem horkého vzduchu hlavou dolů. To zdaleka není pravda! Tato metoda otevírá vlasové kutikuly, vlasy se stávají křehké a na koncích se začínají lámat.

Proto již nemusíte zatěžovat svaly krku. Sedněte si vzpřímeně. Vyzbrojte se foukacím kartáčem. Zapněte fén na plný výkon a nastavte průměrnou teplotu. Začněte sušit vlasy od kořenů. Zvedejte každý pramen, tím dosáhnete maximálního objemu u kořínků. Mimochodem, nezapomeňte na prostředek, který poskytne vlasům termo ochranu.

Lifehack №3: Správný střih a barvení tenkých vlasů

Čím jsou delší tenké vlasy, tím je těžší vytvořit objem. Tento problém se dá vyřešit střední délkou střihu. Je velmi dobré, pokud váš mistr může vytvořit vrstevný sestřih. Takový účes bude snadnější stylingovat pomocí foukacího kartáče nebo natočit objemné vlny pomocí kulmy. Všechny tyto techniky dobře vypadají na střizích s gradací.

Pokud jde o barvu vlasů, požádejte koloristu, aby nějak zvýraznil běžné barvení. Balayage, shatush, Surf blond - tyto techniky umožňují dosáhnout 3D efektu na vlasech. Vyzkoušejte to a už se nevrátíte k nudnému jednomu tónu!

Produkty společnosti MAKEUP najdete zde. Produkty vlasové kosmetiky najdete zde.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací