Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Chrámce, Most - České vinařství Chrámce je čtvrtým nejstarším vinařstvím v Čechách. Lidé si víno z produkce tohoto vinařství velmi oblíbili. Tato vína získávají i ocenění na různých prestižních vinařských soutěžích.

Jsou to skvělá vína, která máte možnost právě teď v době světové pandemie onemocnění Covid-19 zakoupit velmi výhodně.

„Pro snazší překonání ekonomické a společenské krize jsme pro naše zákazníky připravili jakostní odrůdová vína za mimořádně nízkou cenu. V nyní je lidé u nás mohou zakoupit za pouhých 50,- Kč,“ uvedla Kateřina Kreisigner, České vinařství Chrámce s.r.o.

Jaká vína můžete za 50,- Kč zakoupit? Sleva se týká těchto lahvových vín: Müller Thurgau, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé, Zweigeltrebe rosé, Zweigeltrebe, Svatovavřinecké, Svatá Anna, Divoch bílý, Divoch červený.

0804vina2

Vína zakoupíte ve vinařství v Chrámcích, dále v podnikové prodejně "U Divocha" v Mostě na Třídě Budovatelů bl. 382, č. p. 3072 naproti obchodnímu domu Central, a také přes e-shop. V e-shopu vína najdete zde.

Rozvoz vín v Mostě při odběru 12 kusů zdarma. Volejte na tel. č. 603 383 846 nebo 775 024 025.

„Přejeme klidné dny s našimi víny!“.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací