Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Most - V těchto dnech sice naše životy neběží tak jak bychom chtěli, ale přesto v nich můžeme najít i nějaké pozitivum. Například máme více času na sebe a svoji rodinu a máme víc času přemýšlet. Třeba o tom, jak vylepšit své bydlení. Pokud nejste spokojeni s vaším starým bytovým panelákovým jádrem, máme pro vás skvělé řešení.

Krásnou a dobrou náladu do vašich domovů přinese společnost Aquavinyl. Díky dobré ceně, moderním materiálům a vyspělým technologiím lze mít krásnou panelákovou koupelnu i bez bourání a velmi rychle.

Na český trh přišlo revoluční řešení AQUAVINYL. Vaši panelákovou koupelnu za pár dní změní k nepoznání díky speciální metodě AquaVinyl. Jde o u nás nový materiál, jenž se ve světě těší velké oblibě. Je voděodolný a lehký a nikterak nezatíží statiku domu. Je i velmi flexibilní, takže AquaVinyl bude novým, dokonale padnoucím kabátem pro jakoukoliv panelákovou koupelnu. Díky velkému výběru vzorů si koupelnu můžete sladit přesně v barvách, které máte nejraději.

Nehlučná rekonstrukce bez nutnosti stavebního povolení

Při rekonstrukci koupelny pomocí metoda AquaVinyl nedochází k větším stavebním úpravám, takže není zapotřebí povolení stavebního úřadu ani družstva nebo dalších vlastníků bytových jednotek.

Pracovníci firmy odmontují a odvezou starou sanitární techniku a stávající umakartové jádro pokryjí metodou AquaVinyl ve vámi vybraném dezénu. Pak namontují podle vašeho výběru novou vanu nebo sprchový kout. Stávající a mnohdy nevyhovující osvětlení nahradí moderní napínaný podhled s úspornými led pásky.

Kolik rekonstrukce s krytinou AquaVinyl stojí?

Rekonstrukce panelákové koupelny s metodou AquaVinyl stojí zhruba třetinu ceny běžné kompletní stavební přestavby koupelny. S AquaVinyl pořídíte novou koupelnu v řádech několika desítek tisíc korun.

Podívejte se na video, jak celá rekonstrukce metodou AquaVinyl probíhá:

Více informací najdete na webu Aquavinyl nebo na Facebooku. Pro rekonstrukci vaší panelákové koupeny volejte na tel. +420 607 332 699, nebo pište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist