Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Litvínov - Restaurace, kterou si každý, kdo ji v Litvínově navštíví, vryje do srdce. Přinejmenším svým názvem Srdcovka. V běžném provozu sem zajdou zejména milovníci piva, ta zde čepují z tanků a hned několik druhů. Ti, kterým kručí v břiše, si tu zase pochutnávají na výborném jídle. Jenže nyní se provoz restaurace kvůli pandemii covid-19 a nařízení vlády zastavil. Nikoliv však zcela. Provoz kuchyně je v čilém proudu a i pivo je k mání.

Kuchyni má ve svých rukách vyhlášený šéfkuchař Jacob Racek. Jídla připravuje doslova srdcem, nejen že výborně chutnají, ale také krásně vypadají. „I když nejsem milovníkem burgerů, v Srdcovce jsem ho ochutnala, protože vypadal lákavě. A bylo to doslova nebe v hubě! Vyvážené chutě, výborné maso, skvělé pečivo, výborné domácí hranolky, fakt lahůdka, na kterou bych si rychle zvykla. Také hotovky tu mají úžasné, jídlo ze Srdcovky všem včele doporučuji,“ uvedla zákaznice Michaela.

1304srdcovkaburger

Jídla se v Srdcovce Litvínov připravují v hygienicky zajištěné kuchyni. Provoz kuchyně nyní funguje přes výdejní okénko každý den od 12 do 18 hodin, v pátek a sobotu až do 20 hodin. Případně vám je dovezou až domů, pokud si objednáte jídlo aspoň za 500 Kč.

Chybí vám dobré pivo? I to si zde můžete zakoupit přes okénko a odnést v pet lahvích. Nebo vám ho spolu s jídlem dovezou.

Restauraci Srdcovka najdete v Litvínově v ulici Podkrušnohorská v čísle popisném 1711. Objednávky realizujte na telefonním čísle 774 950 817.

Podívejte se na menu, které Srdcovka nachystala pro týden od 14. do 19. dubna:

1304srdcovkajidelnicek

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací