Pondělí 13. červenec 2020
Svátek má Markéta

Teplice - Obchodní centrum Olympia Teplice má aktuálně otevřené všechny obchody a služby, kavárny, bistra a restaurace. Zavřený je prozatím z nařízení vlády dětský svět CIRKUS PARK a hlídaný dětský koutek v BAMBULI.

Obchodní centrum však po dobu omezení provozu nezahálelo a pěkně pokročilo s rekonstrukcí. Navštívit můžete nově otevřené PEPCO, které svoji prodejní plochu zdvojnásobilo, kávu si po nákupech dát v zrekonstruované kavárně CORADIA CAFE, pro módní kousky zajít do elegantního prostoru prodejny PIETRO FILIPI, svoji novou tvář představilo také SPORTISIMO nebo ZVĚROKRUH.

„Mnoho našich obchodů mění v letošním roce svoji tvář, prochází větší či menší rekonstrukcí, aby zákazníkům nabídli nákupní zážitek v novém moderním prostředí. Právě probíhá výstavba nájemní jednotky klenotnictví CORIAL, které bude mít ve své nabídce značku Pandora. Po úspěšném rozjezdu dochází k přestavbě obchodu DECATHLON, který zvětší svou prodejní plochu na téměř 2tis m2 a chystá se zahájení výstavby restaurace Burger King. V pasážích dokončíme výměnu podhledů, instalujeme nové osvětlení, hudební ozvučení a wifi sítě. Práce probíhají také ve venkovním areálu centra. Měníme vzhled fasády a v neposlední řadě obnovujeme zeleň areálu centra,“ upřesnil k probíhající přestavbě Tomáš Stárek, ředitel obchodního centra.

Celou přestavbu můžete sledovat na www.rekonstrukceolympia.cz.

0306olympia1

0306olympia2

0306olympia3

0306olympia4

Foto: Olympia Teplice

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací