Pondělí 19. říjen 2020
Svátek má Michaela

Louny - Od pátku 25. až do neděle 27. září se můžete podrobně seznámit s novými modely aut Suzuki a S-Cross od značky Suzuki na lounském výstavišti. Vystavené zde budou i vozy značky Hyundai. Mostecký autorizovaný prodejce aut těchto značek Autosalon Most bude totiž jedním z vystavovatelů Autosalonu Louny 2020.

Autosalon Louny je již v pořadí XXII. ročník výstavy osobních, užitkových, nákladních automobilů, motocyklů a autopotřeb. Výstava je spojena s výstavou Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita.

Ke stému výročí japonské automobilky Suzuki tak budete moct na místě využít několika výhod pro nákup nového vozu této značky. Suzuki připravila pro zájemce o koupi spolehlivých a osvědčených modelů Vitara a S-Cross například navíc k vozu palivo v hodnotě 10.000 Kč v podobě nabité CCS karty, kompletní sadu zimních kol, první servisní prohlídku zdarma, prodlouženou záruku na 5 let nebo na najetých 150.000 km, sadu povinné výbavy a budou moct využít i značkové financování Suzuki s nižší úrokovou sazbou, s úrokem již od 3,99%

Na místě budete moci sjednat nákup těchto dvou modelů buď s rychlým nákupem z nabízených skladových zásob Autosalonu Most, nebo na objednávku z centrálního skladu s velmi krátkou čekací dobou. V současné době se jedná o nějaké zhruba dva týdny.

Autosalon Most bude na místě prezentovat také vozy značky Hyundai, například nový model oblíbené i30.

Auta značky Suzuki patří k těm nejvýhodnějším na trhu. Vitara je cenově nejdostupnější SUV s mild-hybridní technologií, s možným pohonem všech čtyř kol na českém trhu. S-Cross je jen o něco málo dražší. Oba tyto modely mají velmi slušnou standardní výbavu. Například LED světlomety, automatickou klimatizaci, asistenční a bezpečnostní prvky se systémem nouzového brzdění spojeného s automatickou signalizací, adaptivní tempomat, potěší i dešťový senzor.

Autosalon Most najdete na výstavišti v Lounech. Výstaviště Louny se nachází v Lounech v Masarykových sadech č. 1440. Další informace najdete také na webových stránkách Autosalonu Most https://www.suzukimost.cz/.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací