Středa 2. prosinec 2020
Svátek má Blanka

Most - Vyhlášený český kuchař Vladimír Šmejkal vařil v mostecké provozovně Bilbo šmak na Třídě Budovatelů. Přivezl sem oblíbené italské recepty.

Vladimír Šmejkal patří mezi českou elitu. Mimochodem, víte, že připravoval jídlo i pro Michaela Jacksona? Světoznámý král popmusic si tehdy poručil „obyčejná“ kuřecí prsa se zeleninou a bramborem.

V Bilbu Vladimír Šmejkal tvořil kulinářské speciality přímo před zraky zákazníků. Lidé tak mohli poznat, jak Italové připravují těstoviny, zeleninové saláty, jak si hrají s masem nebo jak připravují polévku.

„Kvůli koronaviru nemohou lidé cestovat, tak jsme chtěli trošičku té Itálie přenést k nám, do naší firmy a chtěli jsme sem nalákat lidi,“ vysvětluje Veronika Woznicová, obchodní ředitelka Bilbo šmak.

VIDEO

Nestihli jste to na italskou kuchyni? Nevadí. V plánu je pořádat podobné akce každý měsíc. Už teď víme, že se uvažuje třeba o exotické thajské kuchyni.

Tradiční nabídka jídel v restauracích Bilbo šmak, kterých je několik po celé české republice, je velmi pestrá. V kombinaci s několika druhy příloh si zákazník může zvolit skladbu jídla přesně podle svého uvážení.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací