Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Most – Redakce e-deniky.cz ve spolupráci s Mistral TV produkce připravila virtuální prohlídku mosteckého autorizovaného prodejce vozů Hyundai. Podívejte se na vozy, jako byste byli přímo na místě!

Autosalonem můžete procházet, k vozům si zobrazit podrobnější informace, můžete rovněž nasednout do úplně nového vozu z modelové řady Hyundai Tucson. Jeho předchozí generace patří mezi velmi populární vozy SUV díky kvalitě provedení, designu a příznivé ceně. Bude novinka následovat skvělou pověst? Věříme, že na to má.

Podívejte se ale i na ostatní automobily, i u nich jde o inovované modely.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Chcete netradičním způsobem oslovit zákazníky? Za dostupnou cenu zprostředkujeme virtuální prohlídku také vaší provozovny. K dispozici bude pro vaše účely ke sdílení třeba na sociálních sítích či na vašem webu, seznámíme s ní i naše čtenáře. Weby ze skupiny e-deniky mají měsíčně 1,3 milionu návštěv a přes 100 tisíc fanoušků na FB. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 603 730 119.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací