Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Mostecko – Našli jste mezi vánočními dárky nové mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo některý z iPhonů? Pokud chcete na svém novém telefonu nebo tabletu sledovat jednoduše zpravodajství z Mostecka, máme pro vás aplikaci pro oba operační systémy.

Uživatelé operačního systému iOS dlouho volali po samostatné appce pro svá jablečná zařízení, předloni jsme jim proto vyšli vstříc a jednoduchou zpravodajskou aplikaci umístili do obchodu App Store. Najdete ji na tomto odkazu.

Pro telefony a tablety s Androidem máme aplikace rovnou dvě. První najdete zde. Druhá vychází vzhledově z novější aplikace pro iOS a najdete ji v obchodě Google Play na tomto místě. Obě aplikace zobrazují totožné články, liší se jen ve způsobu ovládání a ve vzhledu. Můžete dát přednost vámi preferované variantě.

Aplikace jsou ke stažení bezplatně, je v nich obsažena reklama, která ale nikterak neobtěžuje, je zapracována citlivým způsobem. Příjmy z inzerce jsou jediným způsobem financování našeho provozu. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací