Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most – Když Petra Vyoralová přesně před 28 lety zakládala Svatební salon Delta, začínala s tuctem šatů. Dnes vlastní jeden z největších a nejvýznamnějších salonů s exkluzivními kolekcemi.

První salon byl v Deltě, obchodním centru pod mosteckým mrakodrapem. Odtud pramení jeho název, který i po stěhování zůstal. Dnes jej najdete v obchodech pod magistrátem, druhý je v Chomutově. „Kolik mám šatů nyní? Přestala jsem to počítat,“ říká Petra Vyoralová. Nové kolekce šatů objednává na světových veletrzích, za roky podnikání si vytvořila síť prověřených dodavatelů. Šaty, které jsou v Mostě a Chomutově k dostání, patří tak ke světové třídě.

Ve spolupráci se Svatebním salonem Delta vám přinášíme virtuální prohlídku mosteckého salonu s krátkou přehlídkou svatebních šatů z letošní kolekce. Nahlédnout můžete také do pánského salonu plného svatebních doplňků a pánských obleků.

Vzhledem k vládním nařízením musí zůstat salony zatím zavřené, ale pokud si chcete předrezervovat místo na zkoušení, tak můžete na telefonních číslech: 774 102 617 (Most) nebo 732 822 435 (Chomutov).

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídku i vaší provozovny si můžete domluvit zde.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací