Pátek 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

ČR - Přední světový výrobce pneumatik Nexen Tire oznámil, že jeho pneumatiky N'FERA Sport obsadily první místo v testu letních pneumatik německého automobilového časopisu Auto Club Europa (ACE) Lenkrad, jednoho z největších a nejdůvěryhodnějších německých automobilových klubů provádějících celoroční testy pneumatik a aut. ACE Lenkrad má přibližně 600 000 členů a nabízí celou řadu služeb, jako je program podpory řidičů nebo silniční podpora.

Testy devíti letních pneumatik z Evropy i Severní Ameriky prováděli experti s modelem Volkswagen Golf 8. Časopis dospěl k závěru, že N'FERA Sport obstála nejlépe v řízení za mokra i sucha, testech brždění i hlučnosti. Pneumatika, která byla vyrobena v evropském závodě Nexen Tire u Žatce, získala výborné hodnocení i v dalších kategoriích, díky kterému vyšla z testus nejvyšším celkovým hodnocením.

První místo Nexenu v testu pneumatik časopisu ACE Lenkrad se tak řadí k výborným výsledkům a hodnocením v testech pořádaných automobilovými asociacemi a časopisy včetně německých ADAC a Auto Bild, které také hodnotily N'FERA Sport jako „velmi doporučitelné. “

"Nejnovější testy ACE Lenkrad nás velmi potěšily. Ukazují, že kvalita a technologie společnosti Nexen Tire pokročily na úroveň srovnatelnou s ostatními prémiovými světovými značkami," řekl Travis Kang, globální ředitel společnosti Nexen Tire. "Budeme i nadále pracovat na výrobě pneumatik, které jsou bezpečné, vysoce výkonné a šetrné k životnímu prostředí."

225 45 17 ARBOE summer 2021

225 45 17 GTUE summer 2021

Nexen Tire

Jihokorejská společnost, založená v roce 1942, je světovým výrobcem pneumatik se sídlem v Jižní Koreji. Společnost patří mezi nejrychleji rostoucí výrobce pneumatik na světě. Je aktivní v přibližně 150 zemích po celém světě a má čtyři výrobní závody – dva v Koreji (Yangsan a Changnyeong), jeden v Číně (Čching-tao) a čtvrtý závod u Žatce v České republice, který spustil provoz v roce 2019. Společnost Nexen Tire vyrábí pneumatiky s vyspělou technologií a špičkovým designem pro osobní vozidla, SUV a lehké nákladní automobily. Společnost dodává své výrobky jako originální díly pro řadu světových výrobců automobilů. V roce 2014 společnost jako první výrobce pneumatik na světě získala čtyři nejprestižnější ceny za design.

Více informací naleznete na webu http://www.nexentire.com/cz/.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist