Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Rozhodli jste se založit společnost s ručením omezeným? Chcete začít podnikat, ale nevíte si rady se složitými postupy? Využijte pomoci profesionálů nabízejících, kteří za vás vše zařídí a začněte bezstarostně podnikat. Uvidíte sami, jak jednoduché to je.

Společnost s ručením omezeným je oblíbenou formou podnikání v České republice, zvláště pro začínající podnikatele. Láká především nízkými nároky na výši základního kapitálu (minimální vkladová povinnost společníka je pouze 1,- Kč) a menším podnikatelským rizikem, kdy po splacení vkladu jednotliví společníci neručí za dluhy společnosti.

Je ale třeba mít na paměti, že i založení s.r.o. sebou nese svá rizika. Nenechte se ale odradit. Pokud nemáte v této oblasti zkušenosti, nechte si poradit od profesionálů nabízející prodej s.r.o., kteří vše potřebné obstarají za vás.

Firma připravená k prodeji

Zakládání společnosti na vlastní pěst můžete jednoduše obejít. V České republice totiž působí hned několik specializovaných společností, které nabízejí tzv. ready made firmy. Ready made jsou společnosti již založené a připravené k prodeji budoucímu zákazníkovi. Jako ready made si můžete zakoupit zmíněnou s.r.o., ale i jakoukoliv jinou obchodní společnost.

Pro vás ready made s.r.o. ale především znamená spoustu ušetřených starostí. Nemusíte už chodit k notáři, aby vám sepsal notářský zápis o založení společnosti se všemi náležitostmi, ani podávat složitý návrh na vklad s.r.o. do obchodního rejstříku. Samozřejmostí spojenou s prodejem s.r.o. je i zajištění převodu podílu a změny zápisu v OR.

Výhody ready made s.r.o.

Pokud se rozhodnete pro koupi ready made s.r.o., jednou z výhod může být to, že společnost bude na vaše zákazníky působit zaběhle a věrohodně. Ready made firma totiž zpravidla před prodejem již nějakou dobu existuje. Vzhledem ke zkušenosti poskytovatelů ready made společnosti máte navíc jistotu, že celý proces vzniku společnosti proběhl v souladu se zákonem a nenastanou tak žádné zádrhele.

Ready made boom

Ready made firmy se poslední dobou těší velkému zájmu a poptávka po nich roste i např. mezi právníky, kteří sice vědí, jak takovou společnost založit, i oni se ale složitému procesu kolem zakládání a vzniku chtějí vyhnout a získat vlastní firmu v podstatě ihned a bez rizika.

A pokud by náhodou nabídka poskytovatelů těchto služeb nevyhovovala vašim představám, nevěšte hlavu. Stále můžete využít služby založení s.r.o. na klíč, kdy po stanovení požadavků vám profesionálové založí společnost v podstatě na míru.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací