Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Prázdniny pomalu ale jistě končí, začíná škola a život se vrací do pracovního módu. To ale neznamená, že si nemůžete na léto pořádně zavzpomínat. A nebo si ho případně ještě prodloužit. Ptáte se jak? Přece pomocí typicky letních aktivit!

Najděte si svoji podzimní aktivitu

Že je člověk v létě tak nějak přirozeně aktivnější je známá věc. Dny jsou dlouhé, venku převažuje slunce a počasí nás přímo vybízí ke všemožným sportovním aktivitám. S nastupujícím podzimem to ale může s naší aktivitou být horší a horší. Často se nám nechce ani vyjít ven, natož jít si třeba zaběhat nebo se projet na kole. Neházejte flintu do žita, zakousněte se a jděte si tvrdě za svým. Přece to léto jen tak nepustíte!

Nejčastěji provozované letní aktivity jsou jednoznačně cyklistika a běh. A co je na nich skvělé? Že je nemusíte provozovat pouze v letní sezóně. I na podzim jsou ještě stále krásné dny na kolo a běhání venku. Představte si to krásně měkké slunce babího léta, které prosvítá skrz barevné listí na stromech. A přesně pro tyto dny se vybavte stylovými slunečními brýlemi. Ten nejlepší výběr najdete tady https://answear.cz/k/on/doplnky/bryle. Při sportovních aktivitách se vám budou hodit!

Bohužel s čím dál rychleji se blížící zimou je těchto dnů méně a méně. Ale ani to vás nemusí odradit! Běhat a projíždět se na kole totiž můžete bez problémů i v minusových teplotách. Udržíte se v kondici, otužujete se a získáváte spoustu benefitů pro své zdraví. Myslete jen na to, ať jste správně oblečení.

2708prmost2

Co je klíčem k tomu vytrvat? Užívejte si to!

Zatímco v létě a většinu podzimních dní vám postačí kraťasy, s přibývajícím počtem chladnějších dní k nim přidejte ještě delší běžecké nebo cyklistické kalhoty. Skvělé sportovní kraťasy, ve kterých budete zároveň in, najdete například na https://answear.cz/k/on/obleceni/kratasy. Nezapomínejte taky na kvalitní mikinu, bundu a pokrývku hlavy.

Běhání v zimě není pro vás to pravé ořechové? Vyměňte ho v této chladnější sezóně za dlouhé procházky. Jejich zdravotní benefity jsou srovnatelné s během. Pro určité skupiny lidí jsou dokonce i zdravější a více doporučované, například pro ty, kteří trpí obezitou nebo civilizačními chorobami.

Ať už si vyberete kteroukoli z venkovních aktivit tak vězte, že nejdůležitější je jedna věc - užívejte si to! Soustřeďte se na skvělé a pozitivní pocity, které máte v průběhu nebo po jejím skončení. Ty se snažte co nejvíc fixovat. Můžou vám totiž pomoci, až začne jít do tuhého a vám se nebude chtít vyjít, vyjet nebo vyběhnout do toho sychravého počasí.

Co je největším symbolem léta? Plavky!

Samozřejmě, jak jinak. V plavkách se dá dokonce strávit většina dovolené. A můžou se stát takovým malým symbolem, který když si obléknete, okamžitě ucítíte vůni přírodního koupaliště nebo moře. Ať už je to v říjnu, nebo třeba v únoru. A že se dá plavat v jakékoli roční době je jasné. Plavání je jeden z nejkomplexnějších sportů. Posilujete při něm většinu svých svalů a navíc je jako dělané pro vypracování perfektní mužské figury - široká ramena, úzký pas a boky. Neváhejte proto ani chvilku, na https://answear.cz/k/on/obleceni/plavky si vyberte skvělé nové plavky, kupte si permanentku do Aquadromu a mějte léto třeba po celý rok!

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací