Pátek 19. srpen 2022
Svátek má Ludvík

Most - Mostecký autodrom letos zažil nabitou sezónu, v které jsme si mohli užít závody mistrovství světa WorldSBK, Czech Truck Prix, světový pohár cestovních vozů WTCR i vytrvalostní šestihodinovku EWC. V Mostě na své fanoušky myslí i o Vánocích a připravili pro ně tematické balíčky.

Každý týden nová sleva. Ale pozor! Musíš být rychlý – čím dříve nakoupíš, tím větší máš slevu! Odkaz do e-shopu zde.

Balíček 1

edeniky 1013

BEZPEČNOST - Staň se lepším řidičem

Univerzální poukaz na kurzy bezpečné jízdy + dárek navíc: sněhové řetězy

Záleží Vám na bezpečí Vašich blízkých a chcete, aby neustále zdokonalovali svoje řidičské schopnosti? Právě pro Vás je určen vánoční balíček, který obsahuje univerzální poukaz na některý z kurzů mosteckého polygonu (Kurz bezpečné jízdy, Kurz bezpečné jízdy úroveň 2, Kurz pro řidiče FUN, Kurz pro řidiče FOR TEEN, Kurz pro řidiče FOR LADIES) a jednorázové sněhové řetězy.

Balíček 2

edeniky 1014

ADRENALIN - Na okruh s OC Race

Zážitek na míru pro milovníky adrenalinu + dárek navíc: závodnická kukla

Vánoční balíček určený pro všechny milovníky adrenalinu a originálních zážitků. Jízda na okruhu s opravdovým závodním autem, a to buď jako taxijízda na místě spolujezdce a s profesionálem za volantem, nebo samotné řízení na vlastní kůži.

Balíček 3

edeniky 1013

FANOUŠEK - Oslavy 30. výročí Czech Truck Prix

VIP vstupenka & track walk + dárek navíc: oficiální tričko 30 let CTP

Limitovaná vánoční edice Autodromu Most pro fanoušky závodních trucků! V roce 2022 to bude právě třicet let, co se v Mostě pravidelně jezdí Mistrovství Evropy okruhových tahačů. Chystáme velkolepé oslavy a každý opravdový fanoušek tak určitě ocení, když si je bude moct naplno vychutnat s VIP vstupenkou, která zahrnuje track walk, a jako dárek navíc ještě oficiální tričko. Vše zabaleno v originálním dárkovém boxu.

Balíček 4

MOTORKÁŘ - Mistrovství světa WorldSBK z první řady

VIP vstupenka & pit walk + dárek navíc: originální tričko Superbike racing

Mistrovství světa superbiků v Mostě je vrcholem motoristické sezóny, kterou si nesmí nechat ujít žádný nadšený fanoušek motorsportu. A právě pro ty jsme připravili speciální dárkový balíček, který obsahuje VIP vstupenku a tričko Superbike racing.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist