Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Letní počasí je tady a s ním plážová móda, která má svá specifika. V teplém počasí se rádi koupeme a sluníme a neobejdeme se bez mnoha nezbytností, které se vyplatí na pláž nebo dovolenou přibalit. Obuv, oblečení i další doplňky je dobré pořídit ještě před začátkem léta, aby vás parné dny nezachytily nepřipravené. Co pořídit a podle čeho vybírat? Inspirujte se v článku, ve kterém vám poradíme praktické rady i trendy pro letošní rok.

Plážová móda

Základem vybavení na pláž jsou plavky, které většinou volíme podle vlastního vkusu, tělesných proporcí a nejnovějších trendů. Doporučujeme volit tak, abyste se v plavkách cítili dobře. Čím lépe se v oblečení cítíte, tím lépe se uvolníte a užijete se dovolenou. Je celkem jedno, jestli vyberete jednodílné nebo dvojdílné plavky, muži šortky nebo slipové plavky, důležité je, s čím je nakombinujte, když vylezete z vody. Ženám doporučujeme doplnit plavky letní tunikou, kimonem nebo obyčejným maxi šátkem, který kolem sebe můžete ovinout, jak budete potřebovat. Pánská móda na pláž se vyznačuje uvolněností a barevností. Tzv. havajské košile výrazných barev i vzorů se perfektně hodí k vodě. Můžete popustit uzdu fantazie, a co nesnese upjatá kancelář, může vyniknout u jezera nebo moře. Nezbytností je také vhodná obuv. Do písku jsou ideální žabky, sandále nebo nazouváky. Pokud se vydáváte na oblázkovou nebo kamennou pláž, oceníte lehké tenisky nebo sneakersy. Mrkněte na obuv v boho stylu. Jde o styl inspirovaný bohémstvím, exotikou a teplým podnebím. Boty i oblečení v boho stylu jsou často zdobeny korálky, výšivkami nebo jinými ozdobami. Ženy se nemusí vyhýbat botám na platformě, které v kombinaci s tunikou vypadají velmi elegantně. Ženy samozřejmě mohou na pláž volit z letních šatů, které jsou praktičtější než dvojdílný outfit. Ať už zvolíte maxi nebo mini šaty, s rukávy, na ramínkách nebo bez ramínek, vždy je kombinujte se zbytkem outfitu i dalšími doplňky. Nemělo by se stávat, že plážový outfit bude tzv. každá ves, jiný pes.

Plážové doplňky

Plážové tašky, sluneční brýle, slamák a další doplňky budete potřebovat z praktických i módních důvodů. Na pláži se musíme chránit před nadměrným sluněním a pouhý opalovací krém nám nepostačí. Kdo je na sluníčko citliví, ví, že k nezaplacení je mít po ruce šátek, který můžete použít na ramena nebo dekolt. Sluneční brýle dokážou nejen chránit naše oči, ale jejich výběrem oživíme celý plážová outfit. Mrkněte na maxi plastové brýle, které jsou velkým hitem a sluší téměř každému. Slaměný nebo plátěný klobouk je také perfektní pomůckou, jak neodejít z pláže s červeným obličejem. Pokud vyrážíte k vodě s celou rodinou s malými dětmi, vyplatí se pořídit si pořádný slunečník. Nemusíte pak děti neustále napomínat, ať si nasadí klobouk nebo se schovají do stínu. Stín jednoduše umístíte podle potřeby tam, kde si zrovna caparti staví bábovičky. Až budete plážové doplňky nebo obuv nakupovat, mrkněte na internetový obchod CCC. Ceny jsou příznivé, nakupovat můžete online nebo v síti jejich kamenných prodejen. Mají široký výběr v oblasti plážové obuvi i módy a vybere si opravdu každý. Tip: Nezapomeňte pořídit dostatečně velikou plážovou tašku. Může být proutěná, plátěná nebo i plastová. Důležité je, aby se do ní vše vešlo a dobře se vám nosila. Její styl můžete sladit s ostatními doplňky jako jsou ručník, slunečník nebo lehátko.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist