Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Most - Čím lákají v Praze nové či citlivě zrekonstruované bytové komplexy nájemníky či nové majitele? Příjemným a čistým prostředím, které nezačíná až za vlastním prahem bytu. Ani lidé na severu Čech se nechtějí stydět před návštěvou, která musí projít kolem rozsypaných odpadků ve společné chodbě a vyjet do patra poplivaným výtahem. Sociologickými výzkumy je dokázáno, že neupravený bezútěšný prostor plodí jen další nepořádek. A naopak, v čistém a krásném prostředí se něčeho takového lidé nedopustí.

„Jako úklidová společnost dosud působíme v Praze. Mezi naše klienty patří například autosalon Klokočka či Prague Property Management, která se zabývá správou bytových domů. Začít podnikat v Praze bylo skvělým odrazovým můstkem. Můžete oslovit obrovské množství klientů, získat řadu zkušeností a hlavně referencí. Výhodou pro klienty je, že díky vysoké konkurenci je v oboru obrovský tlak na kvalitu odvedené práce i klientský servis. Provádět perfektní úklid je tak pro nás standardem,“ představují nastavení firmy REVOR group společníci Filip Pánov a Tomáš Král.

Její jednatelé se rozhodli expandovat na sever Čech. Tam odkud pocházejí. Důkazem je to, že sídlo firmy je v Mostě. „Je čas zavést pražské standardy i na Mostecko. Není žádný důvod, proč by se Severočeši měli spokojit s nižší kvalitou,“ podotýká Filip Pánov.

edeniky 3550

Firma nabízí úklid domácností, společných prostor bytových komplexů, výrobních areálů i kancelářských prostor. „S každým klientem domluvíme při osobní schůzce rozsah úklidu i časový plán. Nedělá nám problém přizpůsobit se jakémukoliv provozu. Máme bohaté zkušenosti a jsme zvyklí na vysoké nároky klientů,“ dodává Pánov. Kontrolu odvedené práce provádí nezřídka sami jednatelé.

„Profesionální prostředky a zaškolení personálu stojí jen za částí úspěchu. I proto kontrolu odvedené práce našich pracovníků provádějí sami jednatelé společnosti. Stejně jako perfektní pořádek dělá dobré vztahy mezi sousedy a na pracovišti, přímý kontakt vedení firmy se zaměstnanci udržuje její zdravé nastavení,“ uzavírá manažer společnosti REVOR group.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist