Čtvrtek 6. říjen 2022
Svátek má Hanuš

Jestli-že nemáte na léto přichystané boty, budou dámské nazouváky dobrou volbou. Jsou lehké, skladné a pohodlné. Na následujících řádcích si povíme, podle jakých kritérií nazouváky vybírat, ale také to, jaké barvy, vzory, motivy a materiály budou v letošní sezóně v kurzu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Podle jakých kritérií bychom měly vybírat dámské nazouváky?

Dámské nazouváky bychom měly vybírat na základě několika důležitých kritérií. Pěkný design by měl jít ruku v ruce s pohodlím. Nazouváky pro ženy by měly mít zejména dobře odpruženou podrážku, která bude vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dále by měly být nazouváky pro dámy i precizně zarovnané švy. Nikde nesmí nic trčet a překážet. Vhodné je i to, aby byly dámské nazouváky i oděruodolné. Neměla by je zaskočit ani lehká letní přeháňka. Nazouváky pro ženy pak mohou mít nejrůznější design. Na trhu najdeme jednobarevné minimalistické kousky. Zaujmout by vás mohly i zdobené modely. Ženy a dívky si oblíbily především nazouváky s blyštivými dekoracemi. Ty lze vkusně sladit i s dalšími stříbrnými nebo zlatými šperky. Dámské nazouváky nejsou pouze obuv na zahradu, jak tomu bylo kdysi. V dnešní době si je můžete s klidem vzít i do města nebo na nenáročnou procházku do parku. Ostudu vám neudělají ani na večerním rande. Vždy záleží na tom, jaký model si zvolíte. Existují kousky na ploché podrážce, ale také na nízké či na vyšší platformě. Pohodlné a zároveň vysoce módní nazouváky pro ženy najdete také v kamenných prodejnách CCC.

edenikymac 52

Jaké barvy, vzory a motivy dámských nazouváků pofrčí tuto letní sezónu?

Chceme-li se v letošní letní sezóně blýsknout, měly bychom mít také přehled o aktuálních módních barvách. V letošní sezóně budou hrát prim přírodní a pastelové odstíny barev. Meruňkové, pistáciové i oříškové dámské nazouváky tak budou správným řešením. Bát se však nemusíte ani staré dobré černé nebo bílé klasiky. Černá a bílá jsou barvy univerzální a skvěle se ladí i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. Dámské nazouváky v zmíněných trendy barvách seženete také u prodejce CCC. Zde si přijde na své každá milovnice módy.

Jaké materiály obuvi budou letos v kurzu a jak o ně pečovat?

Pokud chcete, aby vám vaše dámské nazouváky vydržely sloužit déle než jednu sezónu, bude dobré, když se zaměříte na vysoce odolné materiály. V letošní letní sezóně pofrčí zejména přírodní materiály. Ty jsou nejen odolné, ale i vysoce módní a v neposlední řadě i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již propagují ty největší módní značky. Je tak z čeho vybírat. O nazouváky z přírodních materiálů se ale musíte vhodně starat. Do své výbavy si tak určitě pořiďte i kvalitní ochranný krém v neutrální barvě. Hodit se vám bude i čistící pěna, pasta nebo gel. Ochranný krém pomůže vašim botám od oděrek a nevzhledných rýh. Některé menší oděrky dokáže dokonce i zamaskovat. Speciální čistící prostředek na boty vyčistí boty od fleků a šmouh. Vždy kupujte obuvnické prostředky přímo na materiál obuvi, kterou jste si zvolily. Na semišové kousky oceníte např. speciální gumu. Broušená kůže totiž nesnáší vodu a vlhkost. Kvalitní kousky z přírodních materiálů najdete také na e-shopu oblíbeného prodejce CCC. Je to sázka na jistotu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist