Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie

Teplice – Zásadně zrekonstruovaná prodejna elektra DATART a nová značková prodejna elektrospotřebičů české oblíbené firmy ETA byly slavnostně otevřeny v teplickém obchodním centru Olympia. Završilo se tak letošní období, ve kterém došlo k významnému rozšíření nabídky OC Olympia Teplice, a to o prodejnu volnočasové módy EXE Jeans, obchod s plavkami a spodním prádlem Triola, klenotnictví Jolleo a také oblíbený fresh bar Fruitisimo.

„Jsme moc rádi, že do našeho centra přichází další renomované značky, a my tak můžeme našim zákazníků nabídnout ještě lepší služby a širší sortiment, než dosud. Obě tyto skutečnosti jsou potvrzením, že Olympia Teplice patří mezi favority ve svém regionu,“ říká Tomáš Svoboda, Asset Manager za CPI Property Group.

V EXE Jeans si vyberou všichni milovníci volnočasové módy. Speciálně pro ženy je k dispozici prodejna Triola, která nabízí velký výběr plavek, spodního prádla a doplňkového sortimentu. Klenotnictví Jolleo se specializuje na snubní a zásnubní prsteny a značkové hodinky a fresh bar Fruitisimo vás potěší svými šťavnatými ovocnými a zeleninovými džusy.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist