Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie

Nakupujte výhodně online s Tescem a získáte více času na věci, na kterých vám skutečně záleží. A nyní doručení v Mostě a jeho okolí je až do 30. 9. zdarma!

Znáte to, někdy nevíte, kde vám hlava stojí a kvůli pracovním či rodinným povinnostem nestihnete zajít ani na malý nákup základních potravin pro přípravu večeře. Nakupujte kdykoli a odkudkoli, ať už z pohodlí vašeho obýváku nebo chaty! Prostřednictvím služby Tesco Online nákupy si můžete vybírat z více než 17 000 kvalitních a čerstvých produktů. S Clubcard cenami navíc ušetříte na každém nákupu. Díky Tesco Online nákupům už nemusíte nosit těžké tašky, protože objednané zboží doručíme až k vašim dveřím.

Pohodlné a jednoduché nakupování přes Tesco Online nákupy je k dispozici 7,4 milionům obyvatel po celé České republice. Výhody této služby dnes mohou naplno využívat i obyvatelé Mostu a blízkého okolí. Pokud nakupujete na Tesco Online nákupy poprvé, využijte slevu ve výši 150 Kč na vaši první online objednávku! Kód slevového e-kuponu: L1TE5.

edeniky 4398

  • Jak využít slevový e-kupón? Zadejte kód z kupónu do políčka určeného pro slevu. Potvrďte použití slevového kupónu. Hodnota kupónu se automaticky odečte.

Neváhejte a udělejte svůj první online nákup přes Tesco Online nákupy! Je to jednoduché a pohodlné. Zaregistrujte se a využijte vždy dostupné nakupování online. O přípravu vašeho nákupu se postarají naši vyškolení kolegové, tzv. pickeři, kteří vaši objednávku nachystají v čistém prostředí přímo v prodejně a stávají se tak vašimi prodlouženými rukami.

V Mostu a jeho blízkém okolí vaše online objednávky doručíme ve vámi zvoleném časovém intervalu, který vám vyhovuje. Trávíte většinu dne mimo domov a nestíháte nakoupit všechno, co potřebujete? Vyzkoušejte službu Klikni+Vyzvedni, jejímž prostřednictvím si nákup pohodlně objednáte online. Následně si objednávku vyzvednete ve vámi zvoleném časovém intervalu v hypermarketu v Tesco v Mostě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist