Středa 18. červenec 2018
Svátek má Drahomíra

Ústí nad Labem - Kvalita, spolehlivost, úspornost, nejprodávanější vůz světa, vybavený nejmodernějšími bezpečnostními systémy... To je světová jednička Toyota Corolla. Nejen tento model vozu značky Toyota si můžete o víkendu takzvaně osahat, vyzkoušet a zakoupit za velmi výhodných podmínek v rámci akce Toyota Víkend v autosalonu Toyota Louwman Ústí.

„Hlavním tématem chystaného Toyota Víkendu bude model Corolla. Legendární model Corolla, ale i další modely značky Toyota si zákazníci u nás budou moci pořídit díky akční nabídce za velmi zajímavou cenu. Atraktivní cenové zvýhodnění, zimní pneumatiky, lité disky, či bonus při výkupu staršího vozu, může pořizovací náklady za nové auto snížit na velmi příjemnou úroveň. Pro všechny bude připraveno malé občerstvení a postaráme se i o děti,“ uvedl Petr Tampír, vedoucí provozovny Toyota Louwman Ústí.

Toyota Víkend 16. a 17. září chystá zvýhodnění až 90.000 korun, a to díky akční nabídce Benefit pro vybrané modely, zimním pneumatikám či designovým litým diskům zdarma a bonusu při výkupu vašeho staršího vozu až 35.000 korun.

Přijďte si vyzkoušet a projet se ve vašem budoucím novém voze na Toyota Víkendu v autosalonu Toyota Louwman Ústí, Solvayova 6, Ústí nad Labem, v sobotu 16. září od 9 do 17 hodin a v neděli 17. září od 9 do 15 hodin. Staňte se členem rodiny majitelů světově nejprodávanější značky aut či světově nejprodávanějšího modelu Toyota Corrola. Více informací naleznete zde.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací