Čtvrtek 19. červenec 2018
Svátek má Čeněk

Žatec - Uvažujete o koupi nového auta? Již za pár dní odstartuje týden, během kterého budete mít mimořádnou příležitost k nákupu vybraných modelů značky Peugeot za velmi výhodných podmínek. Navštivte autorizovaného prodejce aut značky Peugeot, autosalon KHK Žatec.

Pokud je Vaší prioritou pořízení bezpečného, úsporného auta, v atraktivním provedení, s moderními technologiemi, vysokou výbavou již v základním provedení a za velmi výhodných podmínek, určitě navštivte v týdnu od 18. do 24. září autosalon v Žatci a seznamte se podrobně s vaším novým vozem. Předem si můžete i zavolat a objednat návštěvu autosalonu u vedoucího prodeje Ivety Luknárové na telefonních číslech 415 712 573 a 736 633 502.

Tak výhodná cenová nabídka aut jako v tomto týdnu se několik měsíců opakovat nebude. Vedoucí prodeje vozidel Iveta Luknárová je přiravena vám s výběrem pomoci.

Podívejme se podrobněji na nabídku, kterou akce 7 dní Peugeot přinese:

Peugeot 208

Budete si moci pořídit nový Peugeot 208 s bohatou výbavou zahrnující ESP, 6 airbagů, tempomat, klimatizaci, rádio s MP3, dotykovou obrazovku, HF Bluetooth, přední mlhové světlomety, denní LED světla a mnohem více již za 255.000 Kč včetně výkupního bonusu. Navíc při využití financování s Peugeot Finance získáte zimní pneumatiky zdarma.

Peugeot 2008

Rozhodnout se budete moci i pro skvělý Peugeot 2008 s bohatou výbavou zahrnující ESP, 6 airbagů, tempomat, klimatizaci, rádio s MP3, dotykovou obrazovku, HF Bluetooth, přední mlhové světlomety, denní LED světla, kožený volant, střešní lišty a mnohem více již za 320.000 Kč včetně výkupního bonusu. Navíc při využití financování s Peugeot Finance získáte zimní pneumatiky zdarma.

Peugeot 301

Ve zvýhodněné nabídce je i Peugeot 301, s bohatou výbavou zahrnující ESP, 4 airbagy, tempomat, klimatizaci, rádio s CD/MP3, HF Bluetooth, přední mlhové světlomety a mnohem více již za 260.000 Kč včetně výkupního bonusu. Navíc při využití financování s Peugeot Finance získáte zimní pneumatiky zdarma.

Peugeot 308

Peugeot 308 nabízí v rámci akce například bohatou výbavou zahrnující ESP, 6 airbagů, tempomat, dvouzónovou automatickou klimatizaci, 16" hliníková kola, rádio s MP3, dotykovou obrazovku, HF Bluetooth, kožený volant a mnohem více již za 350.000 Kč včetně výkupního bonusu. Cena je platná pouze pro skladové vozy a do vyprodání zásob. Navíc při využití financování s Peugeot Finance získáte zimní pneumatiky zdarma.

Peugeot 308 SW

Zakoupit si budete moci i Peugeot 308 SW s bohatou výbavou zahrnující ESP, 6 airbagů, tempomat, dvouzónovou automatickou klimatizaci, 16" hliníková kola, rádio s MP3, dotykovou obrazovku, HF Bluetooth, kožený volant a mnohem více již za 365.000 Kč včetně výkupního bonusu. Cena je platná pouze pro skladové vozy a do vyprodání zásob. Navíc při využití financování s Peugeot Finance získáte zimní pneumatiky zdarma.

Peugeot Partner Tepee

V nabídce je i Peugeot Partner Tepee s bohatou výbavou zahrnující ABS, ESP, centrální zamykání a elektrické ovládání předních oken, manuální klimatizaci, rádio s CD/MP3, regulátor a omezovač rychlosti, denní LED světla, přední mlhové světlomety, dvoje boční posuvné dveře a mnohem více již za 325.000 Kč včetně výkupního bonusu. Navíc při využití financování s Peugeot Finance získáte zimní pneumatiky zdarma.

Přijďte si pro svůj nový Peugeot, ve dnech od 18. do 24. září do autosalonu PEUGEOT KHK ŽATEC, Čeradická 2031 Žatec (hned u hlavní silnice na trase Most – Plzeň). Více informací najdete na http://www.khk-zatec.peugeot.cz/khk-zatec/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/peugeot.cz nebo zjistíte u p. Luknárové na telefonních číslech 415 712 573 a 736 633 502.

1409peugeot1

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací