Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš

Most – Vydavatelství regionálních on-line deníků v Ústeckém kraji, mezi které patří i tento web, se daří. Začínáme se rozšiřovat na Karlovarsko a hromadu práce, která u nás je, už sami nezvládáme. A tak hledáme nové kolegy.

V současné době rozšiřujeme náš inzertní tým. Ten se stará o propagaci našich webů, navazování obchodní spolupráce a prodej internetové reklamy. Její objem má stále rostoucí tendenci a nelze očekávat negativní obrat.

Proto, pokud by vás mohla bavit práce v pohodovém a úspěšném kolektivu, kontakt s moderními technologiemi a také zajímavé výdělky, ozvěte se.

K základnímu platu nabízíme odměňování formou provizí. Je tak na vás, kolik si dohromady vyděláte, žádný strop nedáváme. Když nebudete na cestách, pracovat můžete i z domova. Hlavní oblastí naší působnosti je Ústecký a Karlovarský kraj, pevně stanovené hranice ale nemáme. A tak můžete pustit uzdu své kreativitě.

Řidičský průkaz je nezbytností, předchozí zkušenost s obchodováním inzerce v médiích bude výhodou, ale ne nezbytně nutnou. Důležité je pro nás nadšení a zápal do práce.

Váš životopis a krátký motivační dopis pošlete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vybrané uchazeče pozveme na pohovor do Litvínova.

V současné době vydáváme tyto on-line deníky: www.e-mostecko.cz, www.e-chomutovsko.cz, www.e-teplicko.cz, www.e-lounsko.cz, www.e-usti.cz, www.e-litomerice.cz, www.edecinsko.cz, www.e-karlovarsko.cza www.tisnovalinka.cz.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací